Clover Coin Geleceği 2022-2025 | Clv Coin Yorumları | Clover Coin Fiyat Tahminleri

Clover Coin Geleceği 2022-2025 | Clv Coin Yorumları | Clover Coin Fiyat Tahminleri

DeFİ sistemini blok zincirleri arasında tamamen çalışabilir hale getiren parachain platformu Clover Coin Coinbase’ de gün içerisinde listelendiği duyuruldu. Yatırımcıların merak ettiği bu Coin ve platformu hakkında en çok sorulan soruları cevapladık.

Clover Coin Nedir?

Clover Coin nedir? Birçok platforma nazaran daha kolay kullanımı olan blok zincir alt yapısına sahip olan Clover Coin uygulaması DeFİ mekanizmasının daha hızlı ve uyumlu olarak kullanılabilmesini sağlayacak şekilde geliştirildi. Platform özellikle merkeziyetsiz geliştirilen ve yeni piyasaya giriş yapmış olanlar için one-stop cross-chain prosesi ile DeFİ arasında işlemler için bir köprü oluşturmaktadır.

Clover Coin Avantajları ve Sahip Oldukları

Platform genel olarak;

 • Herhangi bir kripto para varlığına sahip olmayan kullanıcılar için blok zincir uygulamasına daha kolay hakim olması ve öğrenebilmesi adına gazsız olarak işlem yapabilmesine izin vermektedir.
 • Üst katmanlı olarak uygulama geliştirmeyi daha da basit hale getirmektedir.
 • Kimlik tabanını oluşturma ve daha birçok sistem için zaruri olan komut dosyalarını geliştiriciler için bir araya getirerek blok zincirler arası uyumu geliştiricilere sunmaktadır.
 • Platformda bütün kullanıcıların kar elde edebilmesi için sistemlerin tümü adaletli bir protokole bağlanmıştır. DeFİ sistemlerinde ne yazık ki yeni uygulama ya da ürün geliştirmek oldukça zor ve maliyetli olduğundan çoğu kişi bundan çekinmektedir. Fakat Clover platformunda geliştiricilere maddi yönden de destek sağlayacak akıllı sözleşme ve protokollere yer verilmektedir.
 • Platform sistem ağındaki dApp’ lerin Clover Coin dönüştürülmesi için EVM alt yapısı ile uygun hale getirmektedir.
 • Sistemdeki gaz ücretlerinin hepsini yalnızca dApp oluşturuculara değil hem dApp oluşturuculara hem de ağ bakımına eşit olacak şekilde dağıtım sistemi geliştirilmiştir. Böylece üçüncü taraf olarak ürün ya da sistem geliştirmek isteyen kullanıcılar da desteklenmiş olmaktadır.
 • Elinde yeterli ya da hiç gaz olmayan kullanıcılar için dAppler’ i kullanmak uzun işlemsel süreçlerden geçmelerini zorunlu kılmaktadır. Bu da kullanıcıları fazlaca caydırmakta ve vazgeçirmektedir. İşte Clover platformu elinde ETH ya da gaz bulunmasına gerek kalmadan istediği DeFİ sisteminde işlem yapmalarına olanak tanıyacak bütün imkanı kullanıcılarına sunmaktadır.
 • DeFİ sistemini bütün kullanıcılar için daha ulaşılabilir ve kullanışlı hale getirmek amaçlanmaktadır. Daha özgür ve daha sınırsız bir işlem yapabilme alanı oluşturulmaktadır.
 • Platformda asla kullanıcıların bilgileri depolanmamakta ve paylaşılmamaktadır. Kullanıcı gizliliğine önemli ölçüde dikkat edilmektedir.
 • Polkadot ağı sayesinde daha ölçekli ve verimli olarak zincirler arası işlem yapımına olanak tanımaktadır.

Bilindiği gibi merkezi olmayan DeFİ ile işleyen platformlar arasındaki iletişim ve ulaşılabilirlik oldukça kötü düzeydedir. Bu da üçüncü taraf kişilerin birçok konuda daha fazla yapılan işlemler üzerinde ve daha birçok şeyde yetkisini dolaylı olarak artırmaktadır.

Clover Coin platformu işte tam da buna karşı olacak şekilde tüm DeFİ, merkeziyetsiz platformların arasındaki işlemlerin ve tüm etkileşimlerin daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için en uygun ortamı oluşturmaktadır. Bunun içinde platform iki yönlü işlem trafiğine izin verebilecek yeni SPV chain teknolojisini geliştirip platforma uyguladı.

Clover-native IPFS katmanlarında blok zincirler arası var olan bütün etkileşimler ve veriler EVM’ de depolanarak burada değerlendirilmektedir.

CLV (Clover Coin) Kullanımı

Clover platformunun yerel kripto para birimi olan Clover Coin kullanımı ile kullanıcıların elde edecekleri bazı imkanlar;

 • Ödüllere sahip olma hakkı
 • Borsa ve değişik sahalarda işlem ve trade yapabilme imkanı
 • Platformda aktif olarak kullanıldığında ek ödül kazanma hakkı
 • İstenilen etkinliklere ve fikir birliklerine katılım,
 • Nodeları çalıştırmak için kullanıcıya bir nevi hisse senedi sunma

Coinlist Clover Coin Bitz

Clover Coin (CLV) Coin geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Bitz üzerinde listelenmiştir.

Clover Coin Hangi Borsada

Clover Coin Temmuz 2021’ de Coinbase’ de listelenmeye başlamıştır. Coin ayrıca daha önce de Bitz borsasında da listeye girmişti. Coin’ in zamanla daha fazla borsada listelenmesi beklenmektedir.

Clover Coin Geleceği 2022

Ellinde hiçbir dijital varlık olmayan kullanıcılar için lok zincir uygulamasına daha kolay hakim olması ve öğrenebilmesi amacıyla üretilen Clove Coin yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca yatırımcılar bu altcoin projesinin ilerleyen zamanlarda hangi seviyeden işlem göreceğini araştırmakta ve merak etmektedirler. Price Prediction ekibinin yaptı analize göre 2022 yılında Clover Coin minimum 0.43 maksimum ise 0.50 dolardan işlem görecek. Ortalama ise 0.45 dolar seviyesinde olması beklenmektedir.

Clover Coin Geleceği 2023

DeFİ sistemini bütün kullanıcılar için daha ulaşılabilir ve kullanışlı hale getirmeyi amaçlayan proje daha esnek bir alan oluşturmaktadır. Bu gibi özelliklerinin bulunması bu projeyi çekici kılan yanlarından sadece birtanesidir. Price Prediction ekibinin yaptı analize göre 2023 yılında Clover Coin minimum 0.64 maksimum ise 0.77 dolardan işlem görecek. Ortalama ise 0.65 dolar seviyesinde olması beklenmektedir.

Clover Coin Geleceği 2024

Ethereum blockchain üzerinde çalışması ve Depolama, sözleşme, DeFi protokol ve eApp olmak üzere dört katmandan oluşması ne denli güçlü bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Price Prediction ekibinin yaptı analize göre 2024 yılında Clover Coin minimum 0.88 maksimum ise 1.10 dolardan işlem görecek. Ortalama ise 0.90 dolar seviyesinde olması beklenmektedir.

Clover Coin Geleceği 2025

Madenciliği yapılan bir token olmamasından dolayı piyasada sınırlı sayıda bulunmaktadır ve bu durumda onu ilerleyen zamanlarda daha değerli kılabilir. Price Prediction ekibinin yaptı analize göre 2025 yılında Clover Coin minimum 1.32 maksimum ise 1.57 dolardan işlem görecek. Ortalama ise 1.35 dolar seviyesinde olması beklenmektedir.

Clover Coin Yorum

16 Temmuz 2021 Saat 03.52 Clover Coin Yorum: Coin 24 Saat içerisinde yaklaşık olarak % 5 oranında bir değer kaybetmiş olup $2.98’ dan işlem görmektedir. Coin’ in gün içerisinde görmüş olduğu en yüksek fiyat $3.39 iken en düşük fiyatta $2.76’ dır. Coin’ in seyreltilmiş piyasa değeri ise yaklaşık olarak $68’ dır. Coinmarketcap verilerine göre toplam arzı 22.222 CLV olan Coin’ in piyasa sıralaması da #5425’ dir.

Clover Coin Grafik

Aşağıdaki grafikte clover coin grafik bilgileri yer almaktadır

[mcrypto id="32911"]

 

Clover Coin toplam Arz

Clover Coin toplam arz Coinmarketcap verilerine göre 22.222’ dir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.