Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Akita Coin Geleceği 2021, Akita Coin Alınır Mı?

Akita Coin Geleceği, Akita Coin Nedir, Akita Coin Yorumları, Akita Coin Fiyatı...

Dünyayı adeta kasıp kavuran sosyal medyayı sallayan kripto para birimlerinden en çok konuşulan Coinlerden bir tanesi meme (şaka) Coinleri oldu. Özellikle Elon Musk’ ın Doge ve Shiba Coin’ e sürekli atıfta bulunması bu şaka Coinlerin popülaritesini giderek daha da artırdı.

 • Şaka Coinlerinden olan Akita Coin geleceği bakımından en umutlu olunan altcoinlerden bir tanesidir diyebiliriz.
 • Kimi yatırımcı bu Coin’ e oldukça olumlu gözle bakarken kimi yatırımcı ve analistler de bu altcoin’ e karşı oldukça temkinli bir tutum sergilemektedir.

Peki, Akita Coin geleceği var 2021 var mı? Akita Coin alınır mı? Akita Coin Fiyat nedir? Genel olarak Akita Coin yorumlar nedir? vs. tüm merak edilenleri cevapladık.

Akita Coin Geleceği – Akita Coin Yorumlar

Piyasada yeni olan Akita Coin yaklaşık olarak 4 aylık süreçte yatırımcıların fazlaca ilgisini çekmeyi başardı. Akita Coin geleceği hakkında yazmadan önce bu Coin’ e genel olarak değinecek olursak açık ismi Akita İnu Coin’ dir.

 • Bu Coin Ethereum alt yapısı ile geliştirilmiş olup DeFİ tabanlı merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Güven veren alt coinlerden biri olan Akita İnu Coin piyasaya giriş yaptığı zaman 15 bin üzerinde yatırımcı tarafından kullanılmaya başlanmış olup çok fazla sayıda da takipçi kitlesi edinmiştir.
 • Güvenilir bir sisteme sahip olan Akita Coin’ in esas işletildiği ve kilitlendiği platform Uniswap’ tır. Bilindiği gibi bu Coin tüm Token’ ları kullanıcılara sunmamaktadır. %50 kadar Akita Coin Uniswap üzerinde kilitli olarak tutulmaktadır.
 • Bu protokolün aslında tek amacı yatırımcıları korumak ve platform içerisinde oluşması muhtemel olan haksız rekabetin önüne geçmektir. Az ya da çok sermaye ile gelen yatırımcıları arasında ayrım yapmayan platform güvelikle birlikte tüm kullanıcılarına eşit haklar sunmayı hedeflemektedir.

Akita coin Yorumları

 • Birçok yönü ile oldukça sevilen Akita Coin sosyal medyada da konuşulmaktadır. Sosyal medyaya yansıyan paylaşımlardan da birçok yatırımcının Akita Coin geleceği ve durumundan ne kadar umutlu olduğunu görmek mümkün. Bunun yanında bu Coin hakkında bazı analistler 6 ay gibi uzun vadede olumlu getirisi olacağı kanaatindedir.
 • Tabi, Akita Coin geleceği bakımından farklı görüş paylaşan kullanıcılar da mevcuttur. Bazı kullanıcılar bu Coin’ e karşı biraz daha mesafeli durmanın daha iyi olacağı kanısındadır.

Akita Coin Fiyat Takibi Nereden Yapılır?

Akita İnu Coin ilk piyasaya girdiği anda Uniswap üzerinde listelense de bu Coin 7 Temmuz 2021 tarihinde yaklaşık olarak 18 borsa üzerinde listelenmektedir. Akita Coin fiyat ve grafik takibini Gate.io gibi birçok borsa üzerinden yapabilirsiniz. Güncel olarak Akita Coin fiyat belirtecek olursak da; 7 Temmuz 2021 tarihinde Saat 04:04’ te $0.0000009275’ dan işlem görmektedir.

Akita Coin Nereden Alınır?/ Akita coin hangi borsada

Bu Coin’ in listelendiği yaklaşık olarak 18 borsa bulunmaktadır. Listelendiği borsalardan bazıları ise şunlardır;

 • Uniswap
 • io
 • Poloniex
 • OKEx
 • Hotbit
 • Bilaxy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam