Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

ADA’dan Flaş Açıklama, Cardano Fiyatını Etkileyecek mi?

Cardano'dan sürpriz açıklamalar yapıldı. Cardano Fiyatı Yükselecek mi, 31 Mayıs ADA güncel fiyatları

] }

ETH kurucu ortağı olan ve daha sonra ADA’yı hayata geçirmiş olan Charles Hoskinson ADA hakkında yaptığı açıklamalara bir yenisini daha katarak önemli açıklamalarda bulundu. ADA son zamanlarda ciddi bir yükseliş bandına girdi ve 2,45 dolar seviyesine de ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı.

Kripto para piyasasının yaşamış olduğu genel düşüş sırasında ise 1 dolar bandına kadar gerileme yaşayan birim, Hoskinson’un açıklamaları kapsamında yakın zamanda eski performansına tekrar kavuşabilir. Halihazırda 1,60 dolar bandından işlem görmeyi sürdüren ADA, 49 milyar dolar piyasa değerine sahip bulunuyor. ADA’nın en büyük rakibi olan ETH’un ise piyasa değeri şimdilik 266 milyar dolar olarak görülüyor.

ADA İçin Her Şey İyi Olabilir

Hoskinson yapmış olduğu açıklamada ADA ve ETH fiyatlarında şimdilik 5 kata varan bir fark olduğunu ama bu durumun ADA’nın performansı ile geride kalabileceğinden bahsetti. Hoskinson özellikle ADA’nın ETH’dan daha iyi bir model olduğunu vurguladı.

Yaptığı açıklamada, her yıl milyarlarca işleme ev sahipliği yapma kapasitesine kavuşacaklarını ifade eden ünlü isim ETH Virtual Machine’e de meydan okumuş oldu. İlgili ağın trilyonlarca dolarlık değere sahip olacağını belirtmiş olan Hoskinson bu açıklama ile ADA’nın yakın zamanda önemli artışlar yaşayacağının altını çizdi ve ilerleyen yıllarda ülkeler arasında kullanılacak bir teknolojiye de ağırlık vermiş olduğunu belirtti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu