Ethereum (ETH) Haberleri

Aayush Jindal’dan Flaş Açıklama ‘’ Ethereum’da Keskin Bir Düşüş Yaşanabilir.’’

Ethereum Fiyatında Aşağı Yönlü Bir Hareket Başlayabilir!

] }

Ethereum fiyatı, ABD karşısında halen 595 dolarlık direnç seviyesini temizleyemedi. Ünlü Aayush Jindal’e göre 475 dolar destek bölgesinin kırılması halinde, Ethereum’un fiyatında önemli düşüşler yaşanabilir. Ethereum şu sıralar 595 ve 600 dolarlık direnç seviyelerinin halen çok altında. Şu sıralar 586 dolar seviyelerinde olan Ethereum, bu değeri ile 580 dolarlık destek bölgesi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamasına yaklaşmış görünüyor.

Ethereum Fiyatında Aşağı Yönlü Bir Hareket Başlayabilir!

Ethereum fiyatının halen 595 doları geçememesi ve 585 dolar civarındaki destek bölgesine doğru kırılma yaşaması, yatırımcıların kafasını karıştırdı. Geçtiğimiz iki gün içerisinde 594 ve 595 direnç seviyelerini geçebilmesi için, yükseliş ivmesi kazanan Ethereum bu yükselişi sürdüremedi.

Son zamanlarda 593 seviyelerinde işlem gören Ethereum fiyatı, bir anda 590 doların altına düştü. Şu sıralar ise Ethereum 586 seviyelerinde geziniyor. 580 dolar destek bölgesine yaklaşan bu altcoinin, düşüş yaşaması olasılığına muhtemel gözle bakılıyor. Analist Jindal’a göre Ethereum 580 dolar seviyelerine inerse, düşüşü daha sert olabilir.

580 destek bölgesinden sonra ise 575 destek bölgesi yer alıyor. Her iki destek bölgesinin görülmesi durumda ise, gidişatı daha kötü etkileyecek 565 ve 555 dolarlık destek bölgelerine keskin bir düşüş yaşanabilir. Ancak düşüş yaşanmaz ve Ethereum 595 direnç bölgesini aşmayı başarabilirse, bu durumda 600 dolarlık direnç seviyesini de rahatlıkla aşabilir. Böylece bir sonraki direnç noktası olan 620 dolarlık bölgeye doğru yukarı yönlü hareket edebilir.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu