Altcoin Haberleri

1 Ayda 5 Kat Değerlenen Altcoin: Helium (HNT)

Son 1 aylık süre içinde HNT fiyatı 5 kat artış gösterdi ve Helium fiyatı 9,97 dolar ile 22 Mart tarihinde tüm zamanların rekorunu kırdı

] }

Kripto para piyasalarında, hemen hemen tüm gözler önce lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), ardından lider altcoin Ethereum (ETH) eşliğinde önde gelen altcoinlere çevriliyor. Piyasa değeri bakımından en büyük 10 kripto para biriminin fiyat hareketlilikleri piyasada yönlendirici konumda görülüyor.

Ancak önde gelen kripto para birimlerinin domine ettiği kripto para piyasalarında, bazı altcoinler bu listede olmamasına rağmen sergiledikleri fiyat hareketlilikleri ile tüm dikkatleri çekmeyi başarıyor. Helium (HNT) da bu altcoinlerden biri olmayı başardı. Son 1 aylık süre içinde HNT fiyatı 5 kat artış gösterdi ve Helium fiyatı 9,97 dolar ile 22 Mart tarihinde tüm zamanların rekorunu kırdı. Merkezi olmayan bir ağ olarak kullanıcılarına hizmet veren Helium, elektronik cihazların kablosuz biçimde internete bağlanmalarını sağlıyor ve bu amaç doğrultusunda piyasalara sürüldü.

Helium Fiyat Hareketliliği

 

Helium (HNT), aylık bazda %112 oranında, son iki haftalık bazda %126 oranında, son 1 haftalık bazda %49 oranında değer kazandı ve Helium’un son 24 saatlik değer artışı da %12 seviyesinde gerçekleşti.

Bu artışlar ile birlikte Helium fiyatı 9,97 dolarda tüm zamanların rekorunu kıararken, Helium’un piyasa değeri 722 milyon dolara, günlük işlem hacmi de 19 milyon dolara ulaştı. CoinGecko’dan alınan verilere göre yazım sırasında Helium 9,38 dolar seviyesinde işlem görüyor. Helium ayrıca Binance, Hotbit, WazirX, Bilaxy, FTX, SerumDEX ve Hoo.com borsalarında listeleniyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu