Altcoin Haberleri

Zcash Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Edecek mi?

Uzmanların Zcash yorumu nedir, Zcash yükselmeye devam edecek mi?

] }

Zcash haberi yazdığımız anda yüzde 16,35 yükselerek 116 dolara yükseldi. Zcash piyasa hacmi ise 2.434 milyar dolar’dır. Coinmarket sırası ise 32’dir.

Zcash saatlik grafik

Saatlik zaman diliminde, Zcash’in kısa zamanda düşüş yaşacağını ve bunun temel sebebinin ise  yükselen bir kama modelinin oluşumuna bağlamaktadır. Piyasa yapısıyla ilgili olarakta, fiyat önümüzdeki 4 saat içerinde  100 doların altına düşme ihtimali olabilir. Diğer ihtimal ise 110 doları aşarsa  düşüş tahmini geçersiz olacaktır.

zcash fiyat analizi: yükseliş devam edecek mi? 2

Kaynak: Ticaret Görünümünde ZEC / USD

Stokastik RSI, aşağı yönlü bir aşırı satış  olduğunu göstermesi bir düzeltme sinyali  olduğunun belirtisidir.

Son olarak, Müthiş Osilatör tarafsız bir ivmesini sürdürdü. Kırmızı mumlar grafikte belirgindeyken, eğilim büyük ölçüde yazım sırasında dengeli görünüyordu.

Haftalık Grafik pozitif kalıyor

zcash fiyat analizi: yükseliş devam edecek mi? 3

Ticaret Görünümünde ZEC / USD

Haftalık grafikte Zcash için önemli bir yükseliş işareti , uzun vadeli piyasada 1. Golden Cross’un tamamlanması olabilir. 77 $ şu anda haftalık destek noktası ve destek seviyesinin üzerinde kapanış yaşarsa bu oldukça iyi bir gelişme olacaktır. Aslında, geçen hafta yapılan hafif bir yeniden test dışında, artan destek seviyesi Nisan 2020’den bu yana aşılmadı.

Kaynak: ambcrypto

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu