Bitcoin (BTC) HaberleriAltcoin HaberleriEthereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

Yeni Haftaya Kripto Paralar Nasıl Başladı, Beklentiler Neler?

Yeni haftaya lider kripto para birimi Bitcoin BTC haftaya hafif yükseliş ile başladı

] }

Yeni haftaya lider kripto para birimi Bitcoin BTC hafif yükseliş ile başladı. Geçen günlerde 60 bin dolar bandına ulaşarak yatırımcıları için yükseliş sinyali veren birim dün düşüş yaşayarak, 60 bin dolar bandında tutunamadı ve 57 – 59 bin dolar bandına gerileme yaşadı. BTC yeni haftaya 57 bin dolar seviyesinden başladı.

Son 24 saatlik grafiğine bakıldığında ise yüzde 0,21 oranında artış yaşadığı görülüyor. Birimin haftalık kazancı ise yüzde 4,74 olarak kaydedildi. Toplam piyasa hacmi ise 1 trilyon 86 milyar dolar seviyesi olarak görüldü. BTC’nin fiyat performansını sürdürmesi için özellikle 60 bin dolar bandı kritik bir seviye olarak görülüyor. Birimin 60 bin dolar bandını aşması halinde takip edilmesi gereken seviyeler ise 62, 64 ve 66 bin dolar bandı olarak tahmin ediliyor. Ancak BTC’nin bu atılımı gerçekleştirmesi için özellikle 60 bin dolar seviyesini kendisine ana destek seviyesi olarak görmesi gerekiyor.

ETH Artışına Devam Ediyor

Uzun zamandır 2000 dolar bandının üzerine çıkıp bu seviyede tutunmaya çalışan ETH için yeni hafta yükseliş ile başladı. Son 24 saatlik performansına bakıldığında birim yüzde 1,20 oranında artış kaydetti ve haftalık kazancını da yüzde 20,86 seviyesine çıkarmış oldu. Birimin piyasa hacmi ise yüzde 236 milyar dolar seviyesine ulaştı. BNB ve BTT de yeni haftaya yükseliş ile başlayarak bu haftanın takip edilecek birimleri olarak öne çıktılar.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu