Altcoin Haberleri

Yatırımcısını Bu Hafta En Çok Sevindiren 5 Altcoin

Birçok yatırımcı, özellikle bazı küçük ölçekli altcoinlere yaptıkları yatırımlar sayesinde ciddi ölçüde kazançlar elde etmeyi başardı.

] }

Geride bıraktığımız hafta, kripto para piyasaları adına oldukça verimsiz geçti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) bir önceki hafta arasında yükseliş geleneğini göstermemesi, haftaya sert değer kayıpları ile başladıktan sonra konsolidasyon sürecine girmesi gibi etkenler ile piyasalarda genel anlamda bir düşüş hakimdi.

Ancak bu düşüşlerde, yatırımcılarına kazandıran altcoinler de oldu. Birçok yatırımcı, özellikle bazı küçük ölçekli altcoinlere yaptıkları yatırımlar sayesinde ciddi ölçüde kazançlar elde etmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta bu kapsamda yatırımcılarına en çok kazandıran 5 altcoin şöyle:

İlgili Makaleler
  • Dent (DENT)
  • BitMax (BTMX)
  • Ankr (ANKR)
  • PancakeSwap (CAKE)
  • BitTorrent (BTT)

Hangi Altcoin Ne Kadar Yükseldi?

Geçtiğimiz hafta en çok kazandıran altcoin Dent, haftalık bazda %129 oranında ve son 24 saatte %0,4 oranda değer kazanarak 0,0103230 dolara ulaştı. İkinci sırada gelen BitMax haftalık bazda %125 oranında ve son 24 saatte %51 oranında değer kazanarak 2,89 dolara ulaştı.

Üçüncü sırada gelen Ankr haftalık bazda %107 oranında değer ve son 24 saatte %25 oranında değer kazanarak 0,15535 dolara ulaştı. Dördüncü sırada gelen PancakeSwap haftalık bazda %72 oranında ve son 24 saatte %14 oranında değer kazanarak 16,91 dolara ulaştı. Beşinci sırada gelen BitTorrent haftalık bazda %63 oranında ve son 24 saatte %14 oranında değer kazanarak 0,00387875 dolara ulaştı. 20 – 27 Mart tarihleri arasında yaşanan bu değer artışları, top 100’deki kripto paralar dikkate alınarak oluşturulmuştur.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu