Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Yatırımcıların Gözü Pundi X (NPXS) Token’ında

Pundi X (NPXS) oldu. NPXS son 7 günlük süre içinde fiyatını 4 kat artırmayı başarınca, yatırımcıların da ilgisi ile karşılaşmaya başladı.

] }

Kripto para piyasalarında hemen hemen tüm gözler lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile birlikte, önde gelen altcoinlerin üzerinde.

Bitcoin, Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA), Polkadot (ADA) gibi önde gelen kripto para birimleri son dönemlerde fiyat hareketlilikleri ile tüm dikkatleri çekmeyi başardı ancak bu büyük ölçekli kripto para birimlerinin yanı sıra bazı küçük ölçekli altcoinler de gösterdiği fiyat hareketlilikleri ile yatırımcısı olmayan kripto para kullanıcılarının da dikkatini çekmeyi başardı.

Bu alanda son günlerin en çok dikkat çeken altcoini ise Pundi X (NPXS) oldu. NPXS son 7 günlük süre içinde fiyatını 4 kat artırmayı başarınca, yatırımcıların da ilgisi ile karşılaşmaya başladı.

Pundi X (NPXS) Fiyat Hareketliliği

Merkezi olmayan, oflline bir platform olan ve kullanıcılarına her an her yerde kripto para alma olanağı tanıma hedefi ile piyasaya sürülen Pundi X (NPXS), yıllık bazda %6,7, ayık bazda %578, haftalık bazda %240 oranında ve son 24 saatte %58 oranında değer kazanmayı başardı.

Mayıs 2018 döneminde tüm zamanların rekorunu kıran NPXS token’i, şimdilerde bu rekorundan uzak seviyelerde konumlanıyor. Son artışlar ile birlikte NPXS’nin piyasa değeri 1,8 milyar dolara yükseldi ve bununla birlikte NPXS, en büyük 62. kripto para birimi oldu. Son değer artışları sonrasında NPXS ayrıca günlük ticaret hacminde de 2,5 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu