Ripple (XRP) Haberleri

XRP’ye Bir Darbe’de Kraken’den!

Kripto para borsası olan Kraken, SEC’in Ripple’a dava açmasından kaynaklı olarak  XRP işlemleri amerikan vatandaşları için durduracağını açıkladı.

] }

Amerika’nın finans kurumu olan SEC, Ripple ve iki yöneticisine açtığı davanın etkileri devam etmektedir.

SEC’in dava açıklaması sonrasında bir bir borsalar xrp‘yi delist etme kararı alırken, özellikle son zamanlarda herhangi bir delist haberi gelmiyordu. XRP’ye yatırım yapanların aklında “her şey düzelmeye başladu” diye düşünmeye başladıklarında krakenden bir haber geldi.

Kripto para borsası olan Kraken, SEC’in Ripple’a dava açmasından kaynaklı olarak  XRP işlemleri amerikan vatandaşları için durduracağını açıkladı.

Kraken borsasa 29 ocak’tan sonra xrp alım satım durduracak

 

ABD menşei olan Kraken borsası, 29 Ocak 2021’de Amerikalı vatandaşlar için XRP alım satım işlemlerini durdurulacağını açıkladı. Amerikan  vatandaşı olmayan yatırımcılar işlemlerine devam edebilecek.

Kraken,dava sürecini takip ettiğini belirterek, “gelecek süreçte yaşanacak gelişmelere göre yeni bildirimlerde bulunmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu