Ripple (XRP) Haberleri

XRP’nin Google Aranmaları Aralık 2017 Düzeylerine Yükseldi

XRP'nin Google arama ilgisi, Aralık 2017 seviyelerine  tekrar geri döndü. Bitcoin domanince oranının  yüzde 62.5 ile 64 arasında kalması altcoinlerin yükselişini  zemin hazırladı.

] }

XRP’nin Google arama ilgisi, Aralık 2017 seviyelerine  tekrar geri döndü. Bitcoin domanince oranının  yüzde 62.5 ile 64 arasında kalması altcoinlerin yükselişini  zemin hazırladı. Son haftalarda en çok artış sağlayan coinlerin başında gelen ripple  Google Trends verilerine göre  2017 yılındaki aranma hacmine ulaştı. Peki bu ne demek, 2017 senesi kripto paraların en yüksek seviyelere çıktığı ve tüm yatırımcıların kazançlarını  2 ye katladığı bir dönemdir. Sonrasında piyasada büyük bir düşüş başladı ve 800 milyar dolardan 200 milyar dolara kadar bir gerileme yaşandı.

xrp'nin google arama i̇lgisi aralık 2017 düzeylerine yükseldi 15

Ripple Düzeltme Sonrası Tekrar Yükselişe Geçti!

 

Ripple son haftalarda yüzde 136 oranında bir yükseliş yaşadı. Sonrasında 0.78 den 0.38 bandına doğru bir düzeltme yaşadı. Düşüş trendinin devam etmesi beklenirken xrp 0,45 direnci kırarak 0,61 bandına  kadar bir yükseliş trendini başladı. Şuan için yükselişin devam etmesi bekleniyor, yükseliş sinyali ağır basmaktadır.

Ripple Fiyat Endeksi:  1 Ripple Kaç TL ( XRP TL)

XRP, 12 Aralık’tan Önce 0,78 Dolarını Yeniden Test Edebilir ve Daha Yükseklere çıkabilir?

Yukarıda belirtiğimiz grafikte Flare Networks anlık görüntüsü 12 Aralık’ta. Bu, XRP’nin 0.78 bandına 2 hafta içinde gelecebileceğini belirtiyor.

Bu gerçek, Google’ın XRP’deki arama ilgisindeki artışla birleştiğinde, ripple en son Aralık 2017 ve Ocak 2018’de görülen yükseklere çıkarabilecek bir FOMO senaryosuna neden olabilir.

 

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu