Ripple (XRP) Haberleri

XRP Yine Düşüşte! Peki Bu Hafta İçinde XRP Ne Olacak?

XRP %10 Oranında Değer Kaybetti

] }

Geçtiğimiz hafta Ripple fiyatı önemli bir yükseliş göstererek, Spark Token sebebiyle oluşan kayıpları kısa sürede toparlamıştı. 0.45 dolar seviyelerinden 0.60 dolar seviyelerine kadar ilerleme kaydeden Ripple, hafta başında oldukça kötü bir başlangıç yaptı. BTC’nin düşmesinden olumsuz etkilenen XRP yönünü aşağıya doğru çevirerek 0.52 dolar seviyesine geriledi.

XRP %10 Oranında Değer Kaybetti

XRP son 24 saat içerisinde 0.52171 ila 0.56909 seviyeleri arasında işlem görmeye başlamıştı. Geçtiğimiz 3-4 gün içerisinde ortalama %8 değer kazanan XRP, totalde %10 oranında değer kaybetmiş oldu. Bir günde önemli bir düşüş oranı kaydeden XRP’nin piyasa değeri 24.31603 dolar olarak açıklandı. XRP’nin bugüne kadarki en büyük piyasa değeri ise, 31.58403 dolar olarak ölçümlenmişti.

Yatırımcılar kısa süre önce önemli bir değer kaybeden XRP’nin yeniden düşüşte olup olmadığı konusunda oldukça endişeli. Ripple fiyatı yeniden bir yükseliş trendine girebilmesi için, Ethereum ve Bitcoin’de olumlu gelişmelerin yaşanması gerekiyor. Bitcoin’de ve Ethereum’da düşüşün devam etmesi halinde ise XRP’nin düşüşünü sürdürmesi bekleniyor. Bu durumda 0.50 dolar destek seviyesine doğru ilerleyerek, bu değerin altına düşebilir. Bu değerin altına düşmesi halinde ise 0.475 ve 0.45 dolar destek seviyelerine kadar gerileme yaşayabilir.

Daha Fazla Göster

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu