Kripto Para HaberleriAltcoin HaberleriRipple (XRP) Haberleri

XRP Fiyatlarında Ne Görülüyor, Fiyat 1 Dolar Bandını Aşmak İçin Uğraşıyor

Piyasalarda yaşanan son düzeltmeler sonrasında 0,65 dolar bandına kadar düşüş yapmış olan XRP son 24 saatlik süre içerisinde yatırımcılarını memnun edecek bir düzeltme yaşadı.

] }

Piyasalarda yaşanan son düzeltmeler sonrasında 0,65 dolar bandına kadar düşüş yapmış olan XRP son 24 saatlik süre içerisinde yatırımcılarını memnun edecek bir düzeltme yaşadı. Fakat grafiklere bakıldığında piyasa hacmi açısından en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP’nin 1 dolar bandında güçlü bir direnç ile karşı karşıya kalması bekleniyor.

Fiyat ise şimdilik 0,80 dolar bandından işlem görüyor. XRP, mayıs ayında en az üç kez olacak şekilde 1 dolarlık önemli seviye altına gerilemiş oldu. Bu yüzden uzmanlara göre 1 dolar şimdilik XRP için fiyat rallisinin de önünde en büyük engel olarak ortaya çıkıyor.

XRP İçin Beklenen Önemli Seviyeler

Piyasanın düzeltmesi öncesinde ise 1,96 dolar bandına kadar yükselmiş olan XRP’nin önündeki aşama 2 dolar olarak yakın zamana kadar görülüyordu ve birimin de bu fiyatı aşması için hamle yapması bekleniyordu. Ancak piyasalarda yaşanan olumsuz haberler sonrasında gelişen düzeltme XRP’nin 1 dolar bandına çekilmesine neden oldu.

Bunun yanında piyasada yaşanacak genel yükseliş ivmesi de SEC davasında yaşanacak olumlu gelişmelerin XRP fiyatında hala yükseliş olabileceğine işaret ediyor. Özellikle XRP henüz eski rekorunu kıramadığı için bu yüzden uzmanlara göre kripto biriminin yükselişi için potansiyel bulunuyor. SEC davasından olumlu bir haberin çıkması ise birimin hızlı bir şekilde 1 dolar bandına ulaşmasına olanak tanıyabilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu