Altcoin Haberleri

Vechain Yorum: VET/USDT Teknik Analizi

VeChain bir çok projeye imza atmış bir coin. Bu sene en havalı anlaşmaları Bayer ile oldu ve o zaman $Vet çok iyi bir yükseliş gösterdi. 0,009'dan tekrar alıcı buldu ve oluşan Boğa Bayrağını en sonunda kırdı ve iki haftada %85'den fazla yükseliş gösterdi.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman kişi ve kuruluşların vechain fiyatı hakkındaki analizleri Kointimes.net'te

 

vechain geleceği
vechain yorum

Vechain Yorum

VeChain bir çok projeye imza atmış bir coindir. Bu sene içerisinde yapmış olduğu en havalı anlaşmalardan biri Bayer ile olmuştur.  Anlaşma sonrasında  $Vet çok iyi bir yükseliş göstermiştir. 0,009’dan tekrar alıcı bulmakta zorlamayan vet ve oluşan Boğa Bayrağını en sonunda kırdı ve iki haftada %85’den fazla yükseliş gösterdi.

Basit Hareketli ortalamalar güven verici. Rsi’de tehlike sinyali bulunmamaktadır. Bu boğa sezonunda bir müddet daha  yükselebileceğini düşünmekteyim. Düşüş yaşadığı nokta olan  0,023 bandını tekrar test edebilme ihtimali yüksektir.

Önemli bir çok  indikatörler henüz al sinyali vermedi.  Ama 3.haftaya yeşil mum ile girerse çok farklı şeyler olacağını düşünmekteyim. Hacim Haziran, Temmuz yükselişi kadar yüksek olmamasına rağmen vechain güçlü duran altcoinlerin başında gelmektedir. Btc‘nin sert hareketlerini göz önüne alarak stop loss  ayarlarını yapmakta fayda var  çünkü halen Patron  bitcoin.

Yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol şans dilerim.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu