] }
Bitcoin Haberleri

Uzmanlardan Bitcoin Düşebilir Uyarısı

Bitcoin fiyatları geçtiğimiz günlerde büyük bir yükselişe geçti ve yüzde 10.5 değer kazandı. Uzmanların açıklamalarına göre Bitcoin yükselişi devam edecek ve bir süre sonrasında bu yükseliş duracak. Kripto para analistlerinden biri olan Josh Rager yaptığı açıklamada Bitcoin’in çok yükseldiğini; ama bu yükselmenin çok da uzun sürmeyeceğini söyleyerek Bitcoin düşebilir uyarısında bulundu. 2019 İlk çeyreğinde Bitcoin’in düşüşe geçebileceğini ve bir U dönüşünün söz konusu olabileceğini duyurdu. Düşüşe geçmeden önce de yükselişin tüm hızı ile devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bitcoinin Yükselmesinde ki En Büyük Faktör Ticaret Hacmi

Bitcoin’in yükselişe geçmesinin en büyük nedeni olarak da ticaret hacmi gösteriliyor.8.8 Milyar Dolar günlük işlem hacmine sahip olan Bitcoin, dün 9.9 Milyar Dolar gibi yüksek bir işlem hacmine ulaştı. Bu kadar çok yüksel hacimli işlem en son 2018 Mayıs ayında gerçekleşmişti. Bir diğer kripto para uzmanı olan Greenspan Bitcoin’in şuan ki durumu için tahminde bulunmanın zor olduğunu; ama bu yükselişin daha da yükseleceğini öngördüğünü belirtti. Ayrıca diğer kripto paralara yatırım içinde uygun bir zaman olduğunu ve Litecoin gibi kripto paraların iki kat birden değer kazandığını söyledi.

blank

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu