Altcoin Haberleri

Uzmanlar Altcoinler İçin Önemli Tahminlerde Bulundu!

Kripto para uzmanı Solana ve 7 altcoin için yeni yorumlarda bulundular. Bu altcoin’ler arasında ADA, LUNA ve GMT yer alıyor. Bu altcoin’lerin son günlerde trend olması nedeniyle, uzmanlar seviyeyi yükseltiyor. İşte haberin detayları…

ADA, LUNA, SOL, AVAX Yeni Tahminler Neler

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Terra (LUNA) ve Web3 uygulaması STEPN (GMT) dahil olmak üzere beş altcoin projesini takip ediyor. Analist, son Twitter açıklamasında, Cardano’nun şuanki direncini 0.60 dolardan çıkardığı için yarışa devam etmesini beklediğini öngördü.

ADA, yüzde 5 değer artışı ile 0.6173 dolardan işlem görmekte.

Luna İle İlgili Yeni Tahminler

Bir sonraki altcoin, Van de Poppe’nin beklentisinin kalmadığı Terra LU241NA. CoinGecko’ya göre LUNA, 4.31 dolardan işlem görmekte.

GMT İçin Ne Söyleniyor

GMT altcoin piyasasının en son trendlerinden biriydi. Van de Poppe, GMT’nin yüzde 15 değer kazanması için önemli bir direnci kırması gerektiğini ifade ediyor. GMT, son 24 saatte yüzde 2 düşüş yaşadı ve 0.9713 dolardan işlem görmekte.

The Graph (GRT)  Seviyelerine Dikkat

Van de Poppe’nin dikkatle izlediği son altcoin The Graph (GRT). Kripto uzmanı, GRT için 0,19 dolardan yükselişine devam edeceğini öngörüyor. GRT, son 24 saatte 0.1512 dolardan işlem görüyor.

Origin Protocol (OGN)

Listedeki son altcoin, Origin Protocol (OGN). Van de Poppe’ye göre, OGN 0,33 dolardaki hedefine yüzde 17’lik bir artış başlatmaya hazır görünüyor.

Solana (SOL) ve Ethereum Rakibi İçin Yeni Tahmini

Kripto piyasası ATH seviyelerinin çok altında birleşirken, bazı altcoin’lerin sert düşeceğini ifade ediyor. Pentoshi takma isimli kripto uzmanı, ayı piyasasında olduğumuzu, ancak yatırımcıların piyasa dönmesi için ek ralliler görüleceğini söylüyor. Pentoshi, Bitcoin’in 2018’deki çıkışlarını örnek olarak kullanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam