Bitcoin (BTC) Haberleri

Uzman Analist Oğuzhan Şengör’den Bitcoin Analizi

] }

Bitcoin‘de yükseliş beklentim halen devam ediyor, geçtiğimiz süre içerisinde fiyat hareketleri çerçevesinde bazı önemli parametreler ciddi anlamda dikkat çekiyor..

uzman analist oğuzhan şengör’den bitcoin analizi
uzman analist oğuzhan şengör’den bitcoin analizi

Daha önceki yayınlarımda ifade ettiğim üzere #Bitcoin; alçalan genişleyen takoz formasyonundan çıkışı sonrası bir süre konsolide olmuştu, şimdi de geçmiş en yüksek seviyeden gelen düşen trendi kırılımı neticesinde akümüle süreci yaşıyor.. Yaklaşık 4 gün önce gelen satışların derinleşmeden karşılanması bilhassa günlük grafikte şişme noktasına gelen göstergelerin rahatlaması açısından da oldukça anlamlıydı diyebiliriz..

İlgili Makaleler

Geldiğimiz noktada bazı teknik göstergelerdeki geçmişten günümüze benzerliklere dikkat çekmekte fayda olduğunu düşünüyorum.. #BTCUSD günlük grafikte, Vortex ‘AL’ sinyali üretmiş durumda, ayrıca RSI’da (58) referans değerinden destek almış durumda, daha önce her iki göstergede de aynı parametrelerin oluştuğu durumda bir süre sonra sert yükselişler olduğunu söyleyebiliriz.. Ayrıca hareketli ortalamalar da (ema10 ve ema20) pozitif eğilimi destekliyor diyebiliriz.. Hedef olabilecek noktaları grafikte belirttim.. #Bitcoin’de ayrıca TOBO’da mevcut ancak formasyon hedefi ve hedef geldiğinde oluşacak yapı için henüz biraz daha zaman var, bu bağlamda ilerleyen zamanda yayını tekrar güncelleyeceğim..

Teknik analiz çalışmasıdır.. Yatırım tavsiyesi değildir..

Herkese bol kazançlar..

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu