Kripto Para Haberleri

Usta Kripto Para Analisti: Milyoner Olmak İçin Bu 7’ye Dikkat Edilmeli!

Popüler analist Lark Davis, kripto para yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Milyoner olmak istiyorsanız, bunları yapmalısınız!

Kripto para piyasasında, 2022 yılında kayda geçen kısa vadeli rallilere rağmen, genel olarak kırmızı alanda işlemler görüldü. Yatırımcılar ise daha zorlu şartlar altında yatırım kararları vermek zorunda kaldılar. Popüler analist Lark Davis ise zorlu şartlarda kazanılması gerekli olan 7 alışkanlığın altını çizdi. İşte Lark Davis’e göre kazanmanın 7 yolu.

Çevrenizi Koruyun!

Lark Davis, milyoner olmak için yaptığı ilk şeyin yakın çevresini korumak olduğunu belirtiyor. Başarıya ulaşmak için doğru inşalar ile bağlar kurmak gerektiğini vurguluyor. Bu düşüncesini ifade ederken, “ İnsanların yakın çevrenize girmelerine izin verdiğinizde ya gelişmenize yardımcı olabileceklerini ya da zamanınızı ve enerjinizi emebileceklerini öğrendim.” cümlelerini kullandı. Davis kendi yakın çevresini ise standartlarını koruyabilecek ve fikir verebilecek kişilerden oluşturduğunu açıkladı.

Hayır Demeyi Öğrenin!

Lark Davis’e göre başarı yolculuğunda en önemli ikinci basamak, “hayır” demeyi öğrenmek. Zamanı oldukça değerli bulduğunu aktaran Davis, faydasız olacak aktivitelere uzun zaman ayırmanın mantıksız olduğunu düşünüyor. Bu yüzden faydasız aktiviteler için “hayır” demenin gerektiğini vurguluyor.

Yatırım Araçlarını Çeşitlendirin!

Davis, kazanmak için tek bir noktaya odaklanmanın faydalı olmayacağına inanıyor. Servet yolculuğunda kuralların değiştiğini, ortalama bir milyonerin farklı 7 kaynak üzerinden yaptığı yatırımlarla zengin olduğunu açıklıyor.

Birden fazla gelir akışı yaratmak gerektiğini düşünen Davis, “ Yatırım benim için hisse senedi temettürleri, kripto para ödülleri, dijital ürün satışı, Youtube geliri, bankada sabit faizli mevduat hesabı, kuruluş gelirleri gibi pek çok biçim alıyor.” dedi.

Harcamalardan Uzaklaşma ve Diğer Maddeler

Davis, harcamaları kısmanın ve gerekli olmayan lüksleri hayattan çıkararak yaşamanın, zengin olma koşullarına destek sağladığını belirtti. Diğer yandan fazla para harcama yoluna gitmek yerine, varlığı büyütmeye odaklanmak gerektiğini aktardı. Hatta bu yüzden piyango kazanan insanların çoğunun kısa sürede iflas ettiğini düşünüyor.

Davis, asla nereden geldiğini unutmadığını belirtti. Yiyecek pulları, ikinci el giysiler ile büyüdüğünü hatırladığını ifade eden Davis, bu tür maddi nimeti hayatına kazandıran sevdiği bir işi yaptığı için evrene minnet duyduğunu belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam