Altcoin Haberleri

Usta Analiste Göre O Altcoin İlk Ona Girecek

Kripto para piyasalarının başarılı analistlerinden ve aynı zamanda kripto para trader’ı olan Tyler Swope, yatırımcıları çok heyecanlandıran bir tahminini paylaştı.

] }

Kripto para piyasalarının başarılı analistlerinden ve aynı zamanda kripto para trader’ı olan Tyler Swope, yatırımcıları çok heyecanlandıran bir tahminini paylaştı. Swope, enerji odaklı olan bir altcoin projesinin, ilerleyen dönemlerde piyasa değeri bakımından birçok altcoini geride bırakacağına inandığını dile getirdi.

Tyler Swope, işaret ettiği Enerji Web Token’ın (EWT) piyasa değeri bakımından en büyük on kripto para birimi arasına gireceğini düşündüğünü belirtti. Tyler Swope, elektrik piyasalarını optimize etmek ve hali hazırdaki tekel yapısını kırmak adına piyasaya sürüldüğünü söylediği EWT’nin, her türden ve her boyuttan enerji kaynakları adına, finansal uzlaşmayı sağlamak için akıllı sözleşmeleri kullanan Decentralized Autonomous Area Agent (D3A – Merkezi Olmayan Otonom Alan Aracı) piyasa modelini kullandığını ifade ediyor.

Analiste Göre Proje PG&E ve Tesla’dan Destek Alacak

 

Mevcut değeri ile kripto paralar arasında piyasa değeri bakımından 110. sırada bulunan EWT adına Swope, önemli gelişmelerin yaşanacağına inanıyor.

Kaliforniya’da uzun zamandır birçok enerji depolama projesi ile işbirliği yapmış olan PG&E ve Tesla’nın, böyle bir proje arayışında olduğunu ifade eden Tyler Swope konuya ilişkin olarak “2019 yılının başlarında bulamadılar (PG&E ve Tesla), böylece PG&E, Energy Web Chain D3A’da bir şans bulmaya karar verdi ve ittifak kurarak oratk üyelik oluşturdular” açıklamasını yaptı. Swope’a göre elektrikli otomobil üreticisi Tesla ve PG&E desteği ile ilerleyen dönemlerde EWT, piyasa değeri ile ilk ona girmeyi başaracak.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu