Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

LEO Coin Geleceği: 2022-2025 | Unus Sed Leo Nedir? | LEO Coin Yorum

Kripto para piyasasında son dönemde yıldızı parlayan LEO coin, market sıralamasında birçok rakibini geride bırakarak ilk 20 kripto para arasına girmeyi başardı. Piyasa değeri bakımından 20. Kripto para birimi olan LEO coin için detaylı bir rehber hazırladık. Yazının devamında LEO’ya dair tüm merak edilen detaylar aktarıldı. İşte detaylar!

LEO Coin Nedir ve Ne İşe Yarar?

Son dönemde piyasa değeri bakımından yükselişe geçen kripto para birimlerinden biri de LEO oldu. Peki, Unus Sed Leo Coin nedir? Unus Sed Leo birimi, Ezop masallarından esinlenilerek oluşturulmuş bir kripto paradır. Misyonu, bağımsız bir fiat ağ geçidinin kullanımını savunmaktır. Bitfinex borsasının iFinex ekosisteminin merkezinde yer alan Ethereum alt yapısı ile oluşturulmuştur. Esasında yardımcı program görevi gören LEO, kısa sürede rakiplerinin çok ötesine geçmeyi başarmıştır.

LEO Nasıl Alınır ve LEO Coin Hangi Borsada Var?

LEO birimi kripto para borsalarının büyük çoğunluğunda yer almaktadır. Bu borsaların başlıca listesi aşağıdaki gibidir;

Yukarıdaki borsalardan alım yapabilmek için öncelikle kullanıcı girişi yapmanız, üyeliğiniz yoksa borsaya üye olmanız gerekir. İlgili borsanın web sitesine giderek “Kayıt Ol” kısmından dakikalar içinde üyelik oluşturabilirsiniz. Bu işlemin ardından mail adresinize, varsa telefon numaranıza gelen doğrulama kodlarını, borsada doğrulamanız gerekecek.

Bu işlemlerin ardından borsaya kripto varlık aktararak ya da kredi kartı kullanarak para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Aktardığınız varlıkları, borsa piyasa ekranında dönüştürebilir ve LEO’nun ilgili paritesinde kullanarak kripto parayı satın alabilirsiniz.

LEO Coin Kimin?

UNUS SED LEO; iFinex tarafından kurulmuştur. iFinex, ise Bitfinex borsasının ana şirketi konumundadır. Dolayısıyla Bitfinex borsası ile de bağlantısı olan LEO birimi, iFinex tarafından finansal açığı kapatmak amacıyla çıkartılmış bir token’dır.

UNUS SED LEO (LEO) Coin Fiyatı

Unus Sed Leo fiyatı şu anda 4.99 dolardır. Son 24 saatte %1.23 oranında düşüş kaydeden kripto paranın toplam piyasa değeri 4,761,295,185 milyar dolardır. Son 24 saatlik hacmi 6,410,448 milyon dolar olan kripto paranın toplam arzı 985 milyardır.

LEO Coin Grafik

LEO Coin Yorum

Unus Sed Leo token, uzman analistlerin yorumlarına göre değerlendirilmektedir. Birtakım analiz sistemlerine göre Leo birimi artan piyasa rekabetine karşın, ilk 20 kripto para arasına girmeyi başarmış ve önemli rakiplerini geride bırakmıştır. Yazım sırasında 20. Sırada yer alan LEO için uzmanlar olumlu görüşlerini aktarıyor.

Ayrıca projeyi diğerlerinden ayıran başlıca birtakım özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki ve en önemlisi; kaybedilen parayı yerine getirmek için üretilmesi ve diğer kripto paraların aksine sonsuza kadar var olabilmek için tasarlanmamış olması. Bu özellikleri onu her ne kadar geleceği olmayan bir birim gibi gösterse de, proje ekibinin başarılı politikaları sebebiyle güzel yerlere gelebileceği düşünülmektedir.

LEO Coin Geleceği 2022

Uzman analiz şirketleri Unus Sed coin için yorumlarını aktarıyor. Priceprediction şirketine göre 2022 yılında LEO fiyatı minimum 6.34 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 7.40 dolar bandında. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 6.55 dolar olarak belirtilmektedir.

Digital Coin Price şirketine göre LEO coin geleceği 2022 yılında oldukça parlak görülüyor. Şirkete göre coin 2022 yılında maksimum 7.03 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 6.14 dolardır.

Unus Sed Coin Geleceği 2023

Uzman analiz şirketlerine göre LEO coin için 2023 yılı oldukça verimli geçebilir. PricePrediction şirketine göre 2023 yılında LEO fiyatı minimum 9.25 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 10.88 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 9.52 dolar olarak belirtilmektedir.

Digital Coin Price şirketine göre LEO coin geleceği 2023 yılında artışla kendini gösterecek. Şirkete göre coin 2023 yılında maksimum 7.88 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 6.65 dolardır.

LEO Coin Geleceği 2024

Uzman analistlerin LEO coin yorum ve görüşlerine göre coin için 2024 yılı yükseliş için ideal görünmektedir. PricePrediction şirketine göre 2024 yılında LEO fiyatı minimum 13.18 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 15.87 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 13.56 dolar olarak belirtilmektedir.

Digital Coin Price şirketine göre Unus Sed coin geleceği 2024 yılında tap seviyelerini görecek. Şirkete göre coin 2024 yılında maksimum 9.56 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 6.11 dolardır.

Unus Sed Coin Geleceği 2025

LEO coin geleceği 2025 yorumlarına göre, bu yıl coin’in yaşayabileceği en parlak dönem olarak nitelendirilmektedir. PricePrediction şirketine göre 2025 yılında LEO fiyatı minimum 18 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 22.47 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 18.76 dolar olarak belirtilmektedir.

Unus Sed Leo (LEO) Coin’in 2025 yılındaki seyri için yorum yapan Digital Coin Price şirketine göre, 2025 yılında coin fiyatı maksimum 10.87 dolarda olacak. Bu rakamın yıl içinde 8 ila 9 dolar arasında gidip gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam