Bitcoin (BTC) Haberleri

Ünlü Trader’den Açıklama: Bitcoin Fiyatında Belirli Seviyelerde Kırılmalar Yaşanabilir!

TraderXO: ‘’ Bitcoin Hala Temel Direnç Seviyelerinin Çok Altında! ‘’

Piyasanın bilinen traderları arasında bulunan TraderXO, Bitcoin fiyatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin için oldukça önemli bir hafta olduğunu ifade eden ünlü trader, 19.400 ve 19.700 seviyelerinin Bitcoin için en önemli engel noktaları olduğunu ifade etti. Peki bu hafta içerisinde Bitcoin’i ne gibi gelişmeler bekliyor?

TraderXO: ‘’ Bitcoin Hala Temel Direnç Seviyelerinin Çok Altında! ‘’

Bitcoin bundan çok kısa süre önce kendisi için önemli bir seviye olan 19.000 kilidini kırmayı başardı. Ancak bu ralli öncesinde, 17.600 dolar seviyelerine kadar gerilediği bir zayıflık dönemi geçirdi. Bazı analistlere göre bu iki seviyenin aşılması, Bitcoin’in inanılmaz bir atak yapmasını sağlayabilir. Analistlerin bu yorumları, yatırımcıların gözlerini Bitcoin’e çevirmesine neden oldu.

Bu konu hakkında çarpıcı açıklamalar yapan TraderXO, yeni analizinde Bitcoin’in bir yükseliş öncesinde 19.400 ve 19.700 seviyelerinde kırılmalar yaşayacağını beklediğini ifade etti. Ayrıca analist Bitcoin’in hala temel direnç seviyelerinin çok altında olduğunu ve bu 1.000 dolarlık yükselişi sonrasında ne yapacağını kestiremediğini de sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam