Kripto Para Haberleri

Ünlü Milyarder Kripto Paraların Henüz Başlangıçta Olduğunu Söyledi

Ünlü isim kripto paraların gelecek potansiyelinin yüksek olduğunu ve henüz birimlerin yolun başında olduklarını belirtti.

] }

Ünlü milyarder ve iş insanı Mike Novogratz tarafından kripto para birimlerine yönelik açıklamalar yapıldı. Ünlü isim kripto paraların gelecek potansiyelinin yüksek olduğunu ve henüz birimlerin yolun başında olduklarını belirtti. Vermiş olduğu röportaj kapsamında piyasaları ve kripto paraları değerlendiren isim, ilerleyen yıllarda ise kripto birimlerinin finansal ekosistemler için çok önemli roller üstleneceğine inandığını da açıkladı.

Novogratz vermiş olduğu röportajda şu ifadeleri kullandı: “Halihazırda toplam kripto para piyasasına bakıldığında değerinin 2 trilyon dolar olduğu görülüyor. Bu ise küresel servetin yüzde 0,5 oranına denk geliyor. Ancak bu rakam ilerleyen yıllarda yüzde 2 – 3 bandına kolaylıkla ulaşacak,” dedi.

“Daha Yeni Başlanıyor”

Novogratz açıklamalarına devam ederek: “İlerleyen dönemlerde kripto para sektöründe çok büyük büyüme görülecek ve bu büyüme gerçekten çarpıcı olacak. Şimdi, daha yeni başlıyoruz,” ifadelerini kullandı. Novogratz açıklamaları kripto piyasalarına ise olumlu yansıdı ve açıklamaları sonrasında birimlerde ufak da olsa hareketlenme olduğu fark edildi.

Ünlü isim aynı zamanda Nasdaq’ta Coinbase hisse senetlerinin sergilenmesi ile de ilgisinin olmadığını belirtti. Ayrıca Novogratz, Coinbase’nin Nasdaq’ta yer almasını da eleştirerek “Coinbase bana göre yanlış yapıyor, çok ilgisiz bir yerde sergileniyor, bunun ne anlamı olduğunu anlamış değilim,” dedi. Ünlü kripto şirketi Coinbase, dün itibariyle ABD borsası Nasdaq’ta sergilenmeye başlamış, hisse senetleri de yatırımcılar için sunulmuştu. Bu gelişme de kripto birimleri için önemli bir gelişme olarak kabul edildi.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu