Ünlü Kripto Analisti Bitcoin İçin İddialı Tahminlerde Bulundu!

Bitcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü kripto para analisti Jason Pizzino yaptığı tahminle herkesi heyecanlandırdı. İşte merak edilen detaylar…

0

Ünlü  kripto para analisti Jason Pizzino yaptığı tahminle Bitcoin yatırımcılarının ilgi odağı oldu. Umut vaat eden iddialı Bitcoin tahmininin detaylarını araştırdık.

Ünlü Kripto Analisti Bitcoin İçin İddialı Tahminlerde Bulundu!

ünlü kripto analisti bitcoin i̇çin i̇ddialı tahminlerde bulundu!

Bitcoin yatırımcıları bu yıl için henüz beklediği seviyeyi yakalayamadı. 2021 yılının Kasım ayında 683,789 dolar ile en yüksek seviyeye çıkan Bitcoin yatırımcıları ümitlendirmişti. Ancak Bitcoin o tarihten sonra %41 değer kaybederek yatırımcıları hayal kırıklığına uğrattı. Birçok yatırımcının yakından takip ettiği kripto paranın bu sene gördüğü en yüksek seviye 48,000 dolar oldu.

Bştcoin Geleceği Nasıl?

Son saatlerde 40,546 dolardan işlem görmeye devam eden BTC son günlerde 39,000 ile 42,000 dolar arasında seyrediyor. Geçen 24 saate %3,6 değer kaybeden Bitcoin’in piyasa değeri 770 milyar dolara gerilemiş durumda olmasına karşın kripto para piyasasının %41,1’ini domine etmeye ediyor.

Bitcoin Yükselir Mi?

ünlü kripto analisti bitcoin i̇çin i̇ddialı tahminlerde bulundu!

Bircoin ile ilgili yapılan pek çok tahmin içerisinde yatımcıların ilgisini çeken tahmin kripto para analisti Jason Pizzino’dan geldi. Yatırımcılara umut veren ünlü analist iyimser bir tahminde bulunarak Bitcoin’in 7 haneli rakamlara çıkacağı ön görüsünde bulunuyor.

Bitcoin İçin Heyecanlandıran Fiyat Tahmini!

Jason Pizzino Bitcoin’in yaklaşık 25 kat artarak 1.000.000 dolara ulaşacağı tahmininde bulunarak BTC yatırımcılarını heyecanlandırmayı başardı. Ünlü analistin Youtube’daki 263,000 abonesi fiyat tahminlerini yakından takip ediyor.

25 kat bazı yatırımcılara gerçekçi bir tahmin gibi görünmese de bu öngörünün 2018 yılından 2021 yılına kadar 22 kat artış gösteren Bitcoin için olası bir tahmin olduğunu söylemek mümkün.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }