Kripto Para Haberleri

Ünlü Analist Artış Yaşanacak Altcoinleri Listeledi, Hangi Coinler Artacak?

Kripto para piyasalarına yönelik başarılı analizleri ile adından söz ettiren Austin Arnold, yakın gelecekte çok önemli artış beklediği kripto birimlerini açıkladı.

] }

Analiste göre bu birimler Kripto para piyasalarına yönelik başarılı analizleri ile adından söz ettiren Austin Arnold, yakın gelecekte çok önemli artış beklediği kripto birimlerini açıkladı. sadece yatırımcılarına önemli miktarlarda kazanç sağlamayacaklar, aynı zamanda hayatlarını değiştirecek potansiyel sergileyecekler. Son günlerde BTC başta olmak üzere pek çok kripto para birimine yatırım yapanların sayısı artarken analist Arnold da bu duruma katkı sağlayacak bir gelişmeden söz etti.

Analiste göre ADA yakın zamanda çok büyük bir yükselme sergileyebilir. ADA’nın bu yükselmesi için gerekli olan tüm birikime sahip olduğunu söyleyen analist başarılı bir şekilde yükseliş yaşayarak, birimin pek çok kişiye önemli oranlarda kâr sağlayacağını umduğunu söyledi.

Hayat Değiştirecek Birimlere Dikkat Çekti

Analist ADA’nın yanı sıra MARK isimli kripto biriminin de yakından izlenmesi gerektiğini ifade etti. Ana akıma ulaşma şansı ile öne çıkmış olan MARK’ın yakın zaman içerisinde çok önemli bir potansiyel sergileyeceğini ifade eden analist elastik arz yüzünden birimin oldukça dikkat çekici bir potansiyel göstereceğini belirtti.

Fiyatının sabit kalmasının yanında dolaşımdaki tokenlerin sayısının fazla olduğuna işaret eden analist bu sayede MARK için umutlu olduğunu belirtti. Ayrıca analist son olarak LINK için de büyük bir atılım beklediği ön görüsünde bulundu. UNICEF ile yakın zaman önce ortaklık kuran LINK’ın potansiyelini önemli ölçüde yükselttiğini söyleyen uzmana göre yakın zamanda birim önemli değerler kazanabilecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu