Altcoin HaberleriBitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

Ünlü Analistten Heyecanlandıran Altcoin Sezonu Yorumu

ünlü bir analist olan Capo of Crypto, paylaşımlarında yer verdiği analizlerinde altcoin sezonunun devam edeceğini savundu.

] }

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2017 yılında bir ralli başlatmış ve tüm kripto para birimleri de Bitcoin’e ayak uydurarak altcoin sezonuna girmişti. Bitcoin eşliğinde altcoinlerin rekor seviyelere kadar yükselmesi, o dönemde birçok yatırımcıya büyük kazançlar sağlanmıştı.

Altcoin sezonunun bir benzerinin daha sonra yeniden yaşanıp yaşanmayacağı büyük bir merak unsuru olmuştu ve benzer şekilde 16 Aralık 2020 tarihi ile Şubat ayının ortasına kadar, tam olarak aynı olmasa da benzer şekilde bir altcoin sezonu yaşanmıştı. Ancak Şubat ayının son haftasına girilirken, söz konusu altcoin sezonundan eser kalmadı ve birçok altcoin rekor öncesi düşük seviyelerine döndü. Fakat ünlü bir analist olan Capo of Crypto, paylaşımlarında yer verdiği analizlerinde altcoin sezonunun devam edeceğini savundu.

Analist Bitcoin’in Düşen Piyasa Hakimiyetini İşaret Etti

Lider kripto para birimi Bitcoin, Mart ayının ikinci haftasında tekrar yükselişe geçti ancak bu kez birçok altcoin benzer şekilde bu yükselişlere karşılık veremedi ve düşüş yaşanan haftanın öncesindeki seviyenin altında kaldı.

Bu durum her ne kadar altcoin yatırımcıları için bir endişe oluştursa da Capo of Crypto, Bitcoin’in düşen piyasa hakimiyetinin altcoinlere bir avantaj sağlayabileceğini iddia etti. Başarılı analist, paylaşımlarında ayrıca kendi portföyünü de açıkladı ve portföyünün %70’ini Ethereum (ETH) dışı altcoinlere, %25’ini Ethereum’a ve %5’ini de Bitcoin’e ayırdığını dile getirdi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu