Altcoin Haberleri

Ünlü Analistten Dikkat Çeken Açıklama! Bu İki Altcoin İçin Teknik Veriler Düşüşü İşaret Ediyor!

Ünlü analist ve trader’ı, bu iki altcoin için düzeltici hamlelerin daha fazla olması gerektiğini açıkladı. Kripto para piyasasında oldukça ünlü olan Capo, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve 2022 yılının popüler altcoinlerinden biri olan varlık için düzeltici hamlelerin daha fazla olması gerektiğini öngörüyor. İşte haberin detayları…

Teknik Veriler Düşüşü İşaret Ediyor

Piyasada Capo olarak bilinen ünlü analist, kripto piyasası için yeni tahminlerini şu şekilde açıklıyor. Twitter’ da yaptığı açıklamalarda ADA’ nın düşüş trendini Elliott Dalga teorisine dayandırarak açıklayan analist, düşüş için son bir adım daha kaldığını belirtti. Ünlü analist yaptığı açıklamalarda şu ifadelere değindi:

Elliott teorisi, dalgalı oluşma eğiliminde olan sürü psikolojisini izleyerek gelecekteki fiyat hareketlerini öngörmeye çalışan teknik bir analiz türüdür. Bu prensibe göre, bir varlık, piyasa kötüye gitmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer.

Capo, ADA‘nın dördüncü dalgasını tamamlamak üzere olduğunu ve popüler altcoin’in son bir düşüş için beklemede olduğunu iddia etti.

Kripto para borsası içerisinde dünyanın en büyük 7. Kripto para birimi olan Cardan (ADA), son 24 saatte % 1,47 düşerek alım satım işlemleri 0,52 dolardan işlem görmeye başladı.

Ünlü Analist GMT için Ne Bekliyor ?

Ünlü analist Capo, ek olarak Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş olan kazan-kazan protokolü STEPN‘i (GMT) göz hapsine aldığını söyledi. Kripto analist uzmanına göre, GMT fiyatı düşüş yaşayabilir. Bu düşüş 0,60 dolar seviyesine kadar olabilir ve Capo, yaptığı açıklamada şu ifadeye yer verdi:

GMT eve geldi, ama şimdi bodruma inmesi gerekiyor.

Son aylarda altcoinler arasında popüler olan STEPN (GMT), son 24 saatte %4.52 artış göstererek alım satım işlemlerine 1.57 dolardan devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam