Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Ünlü Analist Uyuyor Olarak Gördüğü Altcoini Açıkladı, Önemli Artış Bekliyor

Kripto para piyasalarını çok etkileyen boğa sezonu devam ediyor.

] }

Kripto para piyasalarını çok etkileyen boğa sezonu devam ediyor. Top 100 içerisinde yer alan neredeyse her kripto para birimi özellikle bu sezon içerisinde en az 10 kat olmak üzere önemli yükselişler elde etti.

Kripto piyasalarının tanınan analisti olan Kaleo ise özellikle altcoinler arasında bir tanesine dikkat çekti. Analist bu birimi uyuyan dev olarak nitelendirdi ve bu birimin kendisine has yükselişlerinden birisini henüz tam olarak yaşamadığını ifade etti. Bu kapsamda da birimin yakın zamanda 7 kata varacak olan fiyat artışı yaşayacağı ve yatırımcıları için önemli kazançlar sağlayacağı ifade edildi.

TRX İçin Beklentiler Yüksek

Analistin ifade ettiği birim Tron TRX için uzmana göre birim potansiyelini henüz tam olarak gösteremedi. TRX BTC paritesinde düşük bir seviyede olsa da uzmana göre bu durum yeniden test için hazırlık yapmayı içeriyor. Bu sayede de birim çok önemli bir fiyat ivmesi kazanarak önemli bir değer kazanabilir.

Analist TRX’in esasında USD paritesinden de şu anda dip seviyede olduğunu, bu yüzden potansiyelini yansıtması halinde USD paritesinde de önemli bir yükselme beklediğini ifade etti. TRX fiyatı için yakın vadede 1 dolar hedef söyleyen uzman, birimin bunu gerçekleştirmek için son derece uygun potansiyele sahip olduğuna dikkat çekti. Bu duruma ulaşması için ise uzun sürenin gerekmediğini de ifade etti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu