Bitcoin (BTC) Haberleri

Ünlü Analist Selcoin: Bitcoin ve Piyasayı Yorumladı

] }

Twitter’da adını duyuran ve başarılı analizleriyle yatırımcıların güvenini kazanan Selcoin Piyasalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Selcoin Bitcoin Analizi

7300 – 7400 dolar seviyesini direnç noktası olarak belirten selcoin, Bitcoin halving dönemi öncesi bir “silkeleme” beklediğini  ve silkeleme ile  5200 – 5400 seviyelerine kadar düşebileceğini belirtti.

Kısa vadede  ise 7300 – 7400 direncinin kırılamayacağını belirten Selcoin, her zaman  planlı olarak yatırım yapılması gerektiğini, eğer istediğiniz seviyeden alım yapılamazsa, alım yapmamanın en doğru karar olduğunu bir kez daha altını çizdi.

Selcoin Borsa Analizi

Bitcoin altın dolar ve borsalar hakkında açıklamalarda bulundu. Selcoin panik havasından kurtulunduğunu ve artık virüs ile yaşamaya alışıldığını belirtti. Borsalarda panik satış durduğunu belirterek şuan ekonomik krizin devre arasında olduğumuzu belirtti.  Borsalarda yatırım yapmanın şuan için mantıklı olmadığı ve risk teşkil ettiğini belirtti.Destek noktalarının 79 bin be 65 bin olarak açıkladı.

 

Selcoin Dolar/TL Analizi

Dolara yatırım yapanları iyi kazandığını ve orta vadede beklentisinin 7 ile 7.50 arasında olduğunu belirtti.Enflasyon kaybına karşı güvenilir bir liman olarak gördüğünü yorumlayabiliriz. 6.34 ile 6.50 yi destek bandı olarak görmektedir. Bu banda gelinirse alım yapılabileceğini açıkladı.

Selcoin Altın Analizi

Gram altın 300 liradan 360 bandına çok hızlı bir biçimde geldik. Burada bir fomo oldu genel beklenti 400 450 lira ulaşması. Ama bu seviyelere gelmeden bir düzeltme bekliyorum. 315  320 lira bandına düşerse alım yapabileceğini belirtti.

Videonun tamamını dinlemeniz için aşağıya bırakıyorum

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu