Ünlü Analist Müjdeyi Verdi: Chainlink Patlamaya Hazırlanıyor!

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen popüler altcoinlerden biri olan chainlink'in yükselişe hazırlandığını belirtti.

0

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin fiyatının ve kripto pazarının geri kalanının son zamanlardaki sıçramasını takiben yakın tarihli bir videoda iyi bilinen blockchain projesi Chainlink (LINK) hakkındaki görüşlerini güncelledi. Bunun için LINK için potansiyel kısa vadeli hedef olarak 50 haftalık hareketli ortalamaya baktığını belirtti.

“Aslında 50 haftalık [hareketli ortalamanın] üzerine çıkmanın biraz daha etkileyici olduğunu iddia ediyorum. Bu şu anda 24 dolardan geliyor ve en son Ocak 2022’de geri çevrildiğimiz yer.

LINK’in yukarı doğru güzel bir hamle yapması durumunda, diyelim ki %35 civarında, 50 haftalık hareketli ortalamada olacağız ve ardından sadece birkaç ay önce reddedildiğimiz alanla savaşacağız.

LINK/USD değerlemesi açısından baktığım şey bu tür – Bitcoin bu seviyeleri tutabilirse yakın vadede 19 dolar ve daha sonra 50 haftalık [hareketli ortalama] yukarı tırmanabilirse, olacağını düşünüyorum. bir sonraki direnişin bir sonraki alanı olmak. ”

Cowen ayrıca LINK’in gücünü ölçmek için videosunda Chainlink’e karşı Ethereum’a (LINK/ETH) baktı . Birkaç aydır inşa edilen yukarı yönde olası bir geri dönüş işaretine işaret etti. Şunları söyledi:

“LINK/ETH değerlemesi çift dibe vurmaya çalışıyor gibi görünüyor, ancak belki biraz daha yüksek bir dip, onu aslında Ocak 2022’de olduğu gibi boğa piyasası destek bandının üzerine çıkarmak için.

En son denemeden daha başarılı olup olmayacağı, bu itici gücü elde etse bile, görülmeye devam ediyor… Ağustos 2020’den beri temelde Ethereum’a karşı kanayan boğa piyasası destek bandında bir deneyin daha?”

Son olarak Cowen, Bitcoin’in LINK’in başka bir boğa koşusunu körüklemesinin önündeki ana engellerden biri olduğuna da dikkat çekti. Analiste göre, BTC kilit bir direnç noktasını kırdığında Chainlink daha kolay toparlanacak. Şu sözlerle sözlerini tamamladı:

“Şu anda en büyük rüzgarın boğa piyasası destek bandının üzerinde olan Bitcoin olduğunu söyleyebilirim, ancak şu anda 200 günlük hareketli ortalama tarafından en azından geçici olarak reddediliyor. Bence piyasadaki en büyük risk bu.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }