Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

Ünlü Analist Açıkladı, ETH’a Uzun Vadede Rakip Altcoin’ler Neler?

Kripto para piyasası dün itibariyle önemli bir düşüş yaşamasına karşılık bu durumun boğa rallisinde geçici bir düzeltme olduğu analistler tarafından dile getiriliyor.

] }

Kripto para piyasası dün itibariyle önemli bir düşüş yaşamasına karşılık bu durumun boğa rallisinde geçici bir düzeltme olduğu analistler tarafından dile getiriliyor. Bu düşüşlere rağmen özellikle boğa rallisi sürerken pek çok önemli projenin de yükselişinin süreceği ön görülüyor. Kripto para yatırımcıları için uzun vadeli yükselişler için dikkate almaları gereken en büyük etmen ise projenin gerçek bir temele oturulmuş olması olarak öne çıkıyor. Kripto birimlerinin gerçek bir ekosisteme oturtulmuş olması fiyatların artışını da beraberinde getiriyor. Bu kapsamda ünlü kripto yorumcusu Lark Davis, potansiyel gördüğü altcoin’lere dikkat çekti ve her şeyin doğru gitmesi halinde bu birimlerin ETH’a rakip olabileceklerini belirtti.

ETH’a Uzun Vadede Rakip Olacak Birimler

Davis’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar kapsamında potansiyel ekosistem gördüğü altcoin’ler paylaşıldı. Buna göre Davis; BNB, DOT, ADA, TERRA ve Solana ağlarına dikkat çekti ve bu birimlerin her şeyin doğru gitmesi halinde çok daha önemli yerlere geleceklerini ifade etti. Özellikle BNB’nin pazar payının önemli bir bölümünü ele geçirdiğini ifade eden analist, şimdilik ETH için en önemli rakip olarak görülüyor. Ayrıca DOT ve ADA’nın da farklı avantajlara sahip olduğunu belirten analist bu birimlerin sürekli olarak geliştirme yaşadıkları için ekosistemlerini de güncellediklerine dikkat çekti. Yakın zamanda atılacak adımlar ile birimlerin daha iyi yerlere geleceğini kaydetti. Analistin açıklamalarında XRP’ye yer vermemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu