Unity Oyun Motoru, IOTA ‘yı (MIOTA) Ödeme Sistemi Olarak Destekliyor

25 Kasım’da IOTA geliştiricisi Marlon Morales’in Tweet’ine göre, IOTA’nın yerel dijital para birimi – MIOTA – tüm Unity destekli platform oyunları veya uygulamaları için potansiyel olarak bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.

MIOTA İçin Büyük Bir Atılım

İnterneti Tabanlı Tangle (IoT) blockchain teknolojisini kullanarak küresel bir Makineden Makineye (M2M) ekonomisini güçlendirmeyi hedefleyen Almanya merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan IOTA, son zamanlarda oyunlar ve Android, iOS, MacBook, Windows, WedApp, Playstation 4 ve Xbox gibi sayısız platformda çalışan uygulamalar için ödeme sistemi olarak kullanılmaya başlandı

Yeni bir Tweet’te, IOTA’nın geliştiricisi Morales, IOTA’nın Unity Oyun Motoru için bir ödeme sistemi olarak kullanılacağını söyledi. Konuya yakın kaynaklara göre, geliştirici tarafından yapılan resmi olmayan uygulama, kullanıcıların MIOTA bakiyesi göndermesini, almasını ve kontrol etmesini sağlar.

Unity Oyun Motoru, IOTA'yı (MIOTA) Ödeme Sistemi Olarak Destekliyor

Unity Oyun Motoru, IOTA ‘yı (MIOTA) Ödeme Sistemi Olarak Destekliyor

İLGİLİ HABER:  Gana Merkez Bankası Kendi Kripto Parasını Çıkaracak

Daha sonraki bir Tweette Morales, IOTA’nın ekosistemini gelişmeyi “topluluk programı” olarak görmeye çağıran havayı dağıttı.

Girişim, Morales’in çalışmalarından çok etkilenmiş görünen IOTA’nın Kurucu Ortağı Dominik Schiener tarafından kabul edildi. Buna cevaben, geliştirici şunları ekledi:

Şimdi tasarım üzerinde çalışacağım ve sonra oyun. Birbirlerine karşı oynamak ve ayrıca ücretsiz olarak IOTA almak mümkün olacak. Ayrıca bir sohbete gideceğim. Daha sonra, IOTA üzerinden bazı yayın hizmetlerimiz olacak. ”

Yorum Yok

Cevap bırakın