Altcoin Haberleri

Ücretsiz Bitcoin Kazandıran 3 Site, Ücretsiz Bitcoin Kazanma?

] }

ÜCRETSİZ BTC KAZANDIRAN 3 SİTE

Günümüzde Bitcoin kazanabilmek kolay ya da zor diyemeyiz çünkü getirilerine göre ve yöntemlere göre bu değişebilmektedir. Ama eğer gerekli şartları sağlarsanız sizin de günlük belirli bir miktar bitcoin kazanabilmeniz mümkün. Bu yazımızda sizlere Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler, Bedava bitcoin kazanma, ücretsiz btc kazandıran siteler hakkında rehber sunacağız.

Sizin yerinize kazım yapan ve gerekli miktara ulaştığınızda ödemelerinizi yapan birçok site bulunmakta. Maalesef birçoğu scam ya da dolandırıcı nitelikte olabiliyor. Hem bunlara dikkat ederek hem de bulut madenciliği yaparak bir miktar gelir elde edebiliriz. Baştan belirtmekte fayda var; yeni piyasaya çıkmış bu sistemlere çok güvenmemenizi ve yatırım yapmamanızı öneriyorum.

Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler:

  • Maxminer.net

  • Freemining.co

  • Freebitco.in

 

Maxminer.net

Son birkaç aydır internette gördüğüm bu site diğerlerine göre daha yeni diyebilirim. Siteye kayıt olmak ücretsiz. Sadece sahip olduğunuz bitcoin cüzdan adresiniz ve 4 haneden oluşan pin numaranızla giriş yapmanız gerekiyor. Bu pin numarasını unutursanız yenileme gibi bir imkân vermiyorlar. Burada bitcoin dışında başka madenleri kazanamıyoruz. Kazandırma şekli olarak; yaklaşık 2 saniyede bir 62 satoshi kazım yapıyor. Çekim yapabilmeniz için ise en az 0.015 btc kazanmış olmanız gerekiyor.

Ayrıca site kullanıcılarına özel paketler ve planlar da sunuyor. Her plan belirli bir değere sahip ve siz bu değeri siteye yatırım olarak yatırdığınızda günlük kazançlarınızı arttırıyorlar. Yatırım arttıkça da günlük kazanç artıyor. Ayrıca site size özel bir referans linki tanımlıyor ve bu linkten siteye kayıt olan kişilerin kazançlarından %5 oranında size de kazandırıyor.

2.Freemining.co

Bu sistem diğer siteye göre daha güvenilir diyebilirim. Her dakika güncellenen ödeme sisteminde ödemeyi alan kişilerin bilgilerini blockchain.com adresinde görebilmekteyiz. Siteye bitcoin cüzdan adresinizle ve 6 haneli pin şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Sonradan bu bilgileri değiştirmeniz mümkün olmadığından dikkatli giriş yapın. Giriş yapıldığı an kazım başlıyor ve size günlük 2500 satoshi kadar kazandırıyor. Ayrıca siteye ilk kayıt olduğunuzda Rulo tarzı 3 hakkınız olan bir ödül oyunu tanımlıyor. Bu oyunu sadece kayıt olduğunuz gün oynayabiliyorsunuz. Eğer plan değiştirirseniz günlük olarak size oyun oynama hakkı tanınıyor ve plan ücretleri arttıkça bu oyun oynama miktarları da aynı oranda artıyor.

Oyundan kazanılacak minimum değer 0.00001 btc, maksimum değer 0.01 btc civarında olabiliyor. Aynı şekilde arkadaş davet ederek referanslarınızdan belirli bir oran kazanabilmeniz mümkün.

3.Freebitco.in

Yaklaşık 13 yıldır piyasada bulunan bu site köklü sistemiyle her gün kullanıcılarına ücretsiz satoshi veriyor. 60 dakikada bir Rulo adlı oyunu oynayarak miktarı belli olmayan satoshiler kazanabiliyorsunuz. Oynadığınız her oyunda site içi çekilişlerden yararlanabilmeniz için size 2 bilet ve 2 ödül puanı veriyor. Bu puan ve ödüllerin bir faydası olduğunu söylemek pek mümkün değil. Ayrıca oyundan kazandığınız satoshileri sitenin farklı bölümlerinde yer alan bahis oyunlarıyla ikiye katlamanız mümkün. Siteden minimum ödeme alma limiti 0.0003 btc civarındadır. İşlem ücreti olarak ise 5792 satoshi hesabınızdan çekiliyor. Yine bu platformda da referans davet ederek onların kazandıklarından sizde faydalanabilirsiniz. Ayrıca Play Store’da uygulaması olan bu sistemi telefona indirerek de takip edebilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bu siteden de Bitcoin kazanabilirsiniz. sadece Email ve Telegram 2FA doğrulaması yaparak 1000 GH/s kazım gücü bonus ile Bitcoin kazmaya başlayın. Mayıs ayından bu zamana aktif kullanmaktayım. Tam 25 kez ödeme çektim. Referans sayınız ne kadar fazla olursa günlük çekebileceğiniz tutar o kadar yükselir. Aylık çekim yaptığım rakam 1450 TL civarında. Not: Referans bağlantısı olmadan kayıt olanlarda bazen bonuslar yansımayabiliyor.

  2. bi yanlışlık var galiba maxminer sitesi 2 saniyede 62 satoshi vermiyo 3 saniyede 0,0000000062 btc veriyo cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu