Altcoin Haberleri

Türkiye’deki En Popüler Altcoinleri Neler Bekliyor?

Türkiye’de çok büyük bir yatırımcı rağbeti ile karşılaşan altcoinlerden Holochain (HOT) ve Chiliz (CHZ) fiyat hareketlilikleri ile dikkat çekmeye devam ediyo

] }

Kripto para piyasalarında özellikle son dönemlerde Türkiye’de çok büyük bir yatırımcı rağbeti ile karşılaşan altcoinlerden Holochain (HOT) ve Chiliz (CHZ) fiyat hareketlilikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle Holochain’in yeni günde rekor seviyelere ulaşması, kripto para piyasalarında tüm gözlerin Holo’ya dönmesini sağladı.

Mart ayları kripto para piyasalarında 2011 yılından bu yana her zaman verimsiz ve değer kayıpları ile geçmişti. Mart 2021 döneminde de her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) tüm zamanların rekoruna ulaşmış olsa da beklendiği gibi değer kayıpları görüldü. Fakat Nisan aylarında ise kripto para piyasalarında yükselişlerin yaşandığı biliniyor ve artık Nisan ayı da geldi. Bu durumda, son dönemlerin en gözde altcoinlerinden ikisi olan Holochain ve Chiliz’i neler bekliyor olabilir?

HOT ve CHZ Fiyat Beklentileri

Holochain, yeni günde tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı ancak analistlere göre Nisan ayı ve sonraki dönemlerde de Holo’nun gidebileceği daha uzun bir yol var. Yazım sırasında 0,0122 dolar seviyesinde işlem gören Holo son 24 saatte %21 oranında değer artışı yaşadı ve analistlere göre Holo için ilk kuvvetli direnç 0,021 dolar seviyesinde bulunuyor.

Holo bu seviyeyi aşabilirse analistler fiyatın 0,040 dolara kadar gidebileceğini öngörüyor. Bir diğer yandan son aylarda değerini 30 kat artırmayı başaran CHZ içinse analistler 0,50 dolardaki desteğin korunması ile birlikte olası yukarı yönlü kırılma ile fiyatın 0,75 dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu