Bitcoin (BTC) Haberleri

Ünlü Türk Trader’dan Flaş İddia

Kripto dünyasında Apeiron adıyla tanınan Deniz Türkalp, Analiz platformu olan TradingView üzerinden yaptığı paylaşımla, Bitcoin’in gidebileceği üç yönü doğru tahmin ederek bir çok kişiyi şaşırttı.

] }

Kripto dünyasında Apeiron adıyla tanınan Deniz Türkalp, Analiz platformu olan TradingView üzerinden yaptığı paylaşımla, Bitcoin’in gidebileceği üç yönü doğru tahmin ederek bir çok kişiyi şaşırttı.

26 Şubat 2021 Tarihinde Bitcoin, 45 bin dolar seviyelerinde dolaşırken türk trader düşüşün “fakeout” olabileceğini, fiyatın 47 bin dolar bölgesinde tutunduğu taktirde önce 52.300 sonra 58.300 ve 65 bin dolara kadar gidebileceğini söylemişti. 14 Mart 2021 tarihinde ise Bitcoin 62 bin dolara seviyesine gelerek tüm zamanların zirvesini yaptı.

ünlü türk trader'dan flaş i̇ddia 2

21 Mart 2021 Tarihinde ise Türk Trader ikinci paylaşımını yaptı. Trader paylaştığı grafikte kanlı günlerin kapıda olabileceğini ve herkesin önlem alması gerektiği konusunda uyardı. Bitcoin hedefinin yönünü aşağı doğru çevireceğini ilk hedefinin 52 bin dolar olacağını ve devamının gelmesi halinde ikinci hedefinin 43 bin dolara kadar düşeceğini iddia etti. 25 Mart tarihinde Bitcoin 52 bin dolara kadar geriledi. Ancak ikinci hedefe ulaşamadı.

ünlü türk trader'dan flaş i̇ddia 3

Üçüncü paylaşım aynı gün geldi! 25 Mart tarihinde ikinci hedefine gelmeme olsalığını ve Gartley formasyonu oluştuğunu iddia etti. 52 bin dolar seviyelerinden 56 bin dolar seviyesine kadar %10’luk bir yükseliş beklediğini iddia etti. 27 Mart tarihinde ise Bitcoin 56.000 dolara ulaştı.

ünlü türk trader'dan flaş i̇ddia 4

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu