Altcoin Haberleri

Tron CEO’su Justin Sun, Steve Wozniak İle Ortaklığını Açıkladı

Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, kripto topluluğuna bir başka büyük isim ile ortaklığından bahsetti. Bu kez konu Apple’ın beyni Steve Wozniak.

Usta pazarlamacı, Justin Sun nadiren sıklıkla ilgi odağı oluyor. Birçok kişi onun, Tron ile ilgili önemli konulardaki tartışmalar karşısındaki becerisini övdü. Ancak diğerleri, tarzına daha pragmatik bir yaklaşım getiriyor. Sık sık abartılı duyurular söz konusu olduğunda çok sayıda hayal kırıklığı meydana geldiğine işaret ediyorlar. Sun’ın kendisi bu kişilik kusurunu itiraf ediyor ve iptal edilen Warren Buffett öğle yemeğinin ardından, olayı gözden kaçırdığı için pişmanlık duyduğunu ifade etti.

Bu nokta bizi, bugün Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak ile birlikte çalışmasına neden olan Sun’ın en son tweet’ine getiriyor. Wozniak hakkında çok az şey söylenmesi gerekiyor. Ancak bir teknoloji imparatorluğu kurma yeteneğinden ve daha da önemlisi insanların istediği şeyleri yapma yeterliliğinden şüphe yok.

Tron CEO'su Justin Sun, Steve Wozniak İle Ortaklığını Açıkladı
Tron CEO’su Justin Sun, Steve Wozniak İle Ortaklığını Açıkladı

İkili, Cupertino, California’daki mütevazı bir Çin restoranı olan Mandarin Gourmet‘de öğle yemeği yediler. Ancak tartıştıkları konu gizemini koruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam