] }
Altcoin Haberleri

TomoChain Yorum: Yeni Hedef Neresi?

TomoChain günlük grafikte düşen kamayı en nihayet kırdı. Kama üzerinde kalmaya çalışıyor. Btc'nin sert hareketlerine karşı konumunu güzel korudu

TomoChain günlük grafikte düşen kamayı en nihayet kırdı. Kama üzerinde kalmaya çalışıyor. Btc’nin sert hareketlerine karşı konumunu güzel korudu. 80 cent seviyesinde alıcılar değerini korumaya çalışıyor. Silkeleme yaptığı tepe noktaları tekrar deneyeceğini düşünüyorum.

tomochain yorum: yeni hedef neresi? 2
tomochain yorumlar, tomochain yorum, tomochain grafik, tomochain haberleri, tomochain coin

4 saatlik grafikte, kamanın hemen üzerinde TOBO formasyonu oluştu. Formasyona göre yükseleceği nokta 1$ civarında olması gerekiyor. Formasyonda sol omuzun fibo 0,618 düzeltmesinden ve sağ omuzun fibo 0,382 düzeltmesinden dönmesi TOBO’nun daha güvenli hareket ettiği izlenimi veriyor.

İlgili Makaleler
tomochain yorum: yeni hedef neresi? 3
tomochain yorumlar

Ichimoku bulutunu baz alacak olursak 4 saatlik grafikte Span A ve Span B değerleri yükselişin devam edeceğini gösteriyor. 9 ve 26 peryotta (tenkan sen ve kijun sen) yükseliş sinyalini destekliyor.

tomochain yorum: yeni hedef neresi? 4

Basit hareketli ortalama en çok başvurduğum yöntem olduğundan onu dikkate alacağım. Sma 20 50 100 200 olarak . Sma 50’nin Sma 100’e doğru, yukarı ivme kazanması bu yükseliş senaryosu için çok değerli.

tomochain yorum: yeni hedef neresi? 5

 

Bu çalışma kointimes için özel hazırlanmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Stop limit can kurtarır. Bol şans.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu