Tim Draper: Bitcoin diktatörlerin kurallarına son verecek

Tanınmış yatırımcı ve kripto para birimi meraklısı Tim Draper fikirlerini paylaştı. Draper, Bitcoin’in hükümetlerin dünya çapında çalışma şeklini değiştireceğine inanıyor.

Tim Draper: Bitcoin diktatörlerin kurallarına son verecek

Tim Draper: Bitcoin diktatörlerin kurallarına son verecek

Kripto para meraklısı ve girişimci işadamı, daha önceki konuşmalarında da Blockchain’in sonunda feodalizmin kalıntılarını yok edeceğinden emin olduğunu ifade etmişti.

Bitcoin’in klanizm ve diktatörlükle başa çıkmaya yardımcı olacak dağıtılmış bir gelişmiş teknoloji olduğuna inanıyor.

Tim Draper: Kralı tahttan devirme girişimleri

Draper konuşmasında, Bitcoin’in herhangi bir sınırı içermeyen ve merkezi olmayan doğasını övdü. İlk şifreli para biriminin dünyayı birleştirmek için yaratıldığının altını çizdi.

İLGİLİ HABER:  Google "Bitcoin Nedir" Verileri Açıklandı ?

Girişimci iş adamı, Bitcoin dağıtımına engel teşkil eden, eski bir topluluk sistemine bağlı kalınmasını eleştirdi. Kendi düşüncelerine göre, engel teşkil edenleri ölmeleri gerektiğini istemekle suçladı. Tim Draper, Bitcoin’i sınırlandırma girişimlerinin kralı tahttan devirme girişimleri gibi olduğunu söyledi.

Ayrıca, Bitcoin’lerde ödemelerin yapılacağı ve sigortalı bir olay için taleplerin akıllı sözleşmeler kullanılarak doldurulabileceğini söyledi. Tüm bunlar yapay zeka ile takip edilebilecek hale getiren küresel bir sigorta sistemini de tanımladı.

Draper, emekli maaşlarının akıllı sözleşmelere de aktarılabileceğine inanıyor. Bu durumda emekli aylıkları politikacıların iradesine bağlı olmayacak.

İLGİLİ HABER:  Davos Zirvesi Perlin'in Fiyatında Artış Sağladı

Tim Draper daha önce, Hindistan’da kripto para yasağı kanununun ortaya çıkmasından sonra, ülke hükümetini sert bir şekilde eleştirmişti. Özellikle, “Hindistan hükümeti mutsuz ve yozlaşmış” dedi.

Yorum Yok

Cevap bırakın