Kripto Para Haberleri

Thodex’in CEO’su Hakkında İçişleri Bakanı Açıklama Yaptı, Gelişmeleri Aktardı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün akşam katılmış olduğu televizyon programında kripto paraları ilgilendiren bir konuda önemli açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün akşam katılmış olduğu televizyon programında kripto paraları ilgilendiren bir konuda önemli açıklamalarda bulundu. Yakın zamanda yaşananlar ile gündeme gelen ve hala kayıp bulunan Thodex’in kurucusu ve CEO’su olan Faruk Fatih Özer hakkında yeni gelişmelerin olduğunu Soylu belirtti.

Buna göre Soylu, kendisine yöneltilmiş olan soru kapsamında Thodex’in kurucusu hakkında bilgi verdi. Kendisine yöneltilen “Thodex kripto borsasının CEO’su olan Özer hala Arnavutluk’ta mı bulunuyor?” sorusuna yanıt veren Soylu, Özer’in yerinin bilindiğini belirtti. Bunun soruşturma kapsamında araştırmaya devam edildiğini ancak Arnavutluk’tan dışarıya çıkmadığını düşündüklerini söyledi.

“Nerede Olduğunu Biliyoruz

Soylu şu ifadeleri kullandı: “Şimdilik kendisinin başka bir ülkeye çıkmış olduğuna dair elimizde bir bilgi bulunmuyor. Arkadaşlarımız orada ve komşu ülkelerde bulunuyor. Araştırmalarımız da son hızıyla devam ediyor. Özer’in nerede olduğunu biliyoruz, yakında alacağız,” dedi.

Soylu özellikle kendisi ile birlikte çekindiği fotoğrafların servis edilmesi üzerine de daha önceden açıklamalar yapmış ve Özer’i tanımadığını, Soylu’nun yeğeni Hasan Berk Işık’ın yanında olarak kendisiyle fotoğraf çektirmiş olduğunu ifade etmişti. Bunun yanında Thodex mağdurları da hala net bir çözüm bulabilmiş durumda değiller. İlk günlerde zaman kazanmak için Thodex yatırımcılarına Özer tarafından yatıştırma mesajları gönderilmiş olsa da daha sonra yatırımcılar dolandırıldıklarını anladılar. Özer’in yakalanıp

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam