Kripto Para Haberleri

Tether, Kusama ve Polkadot Üzerinde İşlemlere Başlayacak

Teher USDT, DOT ve KSM üzerinde destek vermeye başlayacak. Pek çok ağ üzerinde işlemler yapılmasına izin veren USDT, iki yeni ağı da sistemine dahil edecek

] }

Teher USDT, DOT ve KSM üzerinde destek vermeye başlayacak. Pek çok ağ üzerinde işlemler yapılmasına izin veren USDT, iki yeni ağı da sistemine dahil edecek. Öncelikle KSM üzerinde işlemlere başlayacak olan USDT, ilerleyen süreçte DOT’u da kendi ağ sistemine dahil edecek.

KSM, DOT’un bir tür test ağı olarak işlem görüyor. Herhangi bir güncelleme ya da yenilik DOT’a gelmeden önce ilk olarak KSM üzerinde test edilmiş oluyor. KSM’de herhangi bir sorun yaşanmaması durumunda ise yapılan güncellemeler DOT’a entegre edilmiş oluyorlar. USDT bu kapsamda önce KSM ile çalışarak DOT’u da yakında ağa dahil etmiş olacak.

KSM Son Zamanlarda Dikkat Çekiyor

Fiyat performansı açısından temelde bir test ağı olmasına rağmen son zamanlarda dikkat çekici bir performans göstermekte olan KSM özellikle son dönemlerde yatırımcıları için önemli gelirler sağladı. Pek çok ağ üzerinde işlem sunmakta olan USDT de bu kapsamda KSM ve devamında DOT’u ağa dahil etmek için çalışmalara başladı.

Geçen günlerde 43 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmış olan USDT, stablecoin ekosistemi içerisinde merkezi konumda yer buluyor. 23 milyar dolarlık USDT arzı ETH üzerinde yer alırken 20 milyar doların üzerinde tutar ise Tron ağında yer alıyor. USDT’nin iki yeni ağ üzerinde bu türden işlemlere başlaması ETH ve Tron üzerindeki hakimiyetin bitmesine neden olabileceği yorumları yapılıyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu