SXP Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2025, Swipe Coin Fiyat Tahminleri

SXP coin geleceği, SXP coin fiyat tahminleri ve sxp coin yorumları yer almaktadır.

0

Kripto para dünyasının sevilen coin’i SXP coin geleceği uzun zamandır takip ediliyor. Birçok uzman ve analiste göre, Swipe (SXP) coin başarılı bir proje. Öte yandan geleceğe yönelik birtakım ortaklıklar geliştirmesi coin’e duyulan güveni daha da artıcı oluyor. Bizlerde bugün Swipe coin geleceği ve yıllara göre fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte uzman analistlerin SWP fiyat tahminleri…

SXP Coin Geleceği 2021

SXP coin geleceği 2021 yılı sonuna kadar olumlu görüşleri barındırıyor. Özellikle yıl sonuna ilişkin büyük umut vaat ediyor. Uzman analiz sistemi Wallet Investor’a göre; 2021 yılı sonunda SXP 3.80$ civarında olacak. Başarılı kripto para Swipe (SXP) ise şu anda 3.69 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan SXP için farklı düşünen bir diğer şirket, Gov Capital oluyor. Capital’a göre; SXP fiyatı 2021 yılı sonunda 9$ bandına ulaşabilir. Kademeli şekilde düzeltmeler ile birim fiyatı daha da yükselebilir. Digital Coin Price sistemine göre, 2021’de Swipe parlak bir gelecek sunuyor. Sisteme göre; SXP ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SXP’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

SXP Coin Geleceği 2022

SXP coin geleceği 2022 yılı boyunca dikkat çekici şekilde seyredebilir. Öyle ki spesifik tahminlerini aktaran Wallet Investor sistemi, 2022 yılına 4 dolardan gireceğimizi söylüyor. Yıl sonuna kadar da 4.5$ seviyeleri söz konusu olabilir. Ancak düzeltmeler meydana gelebilir. Digital Coin Price ise tahminlerini aktarıyor. SXP coin fiyat tahmini 2022 yılı için 4.5 dolara işaret ediyor. Bu rakamın yıl sonunda 5 doları aşması bekleniyor. Bir diğer analiz sistemi Capital’a göre, SXP fiyatı 2022 yılında 5 doları aşmış olacak. Yıl sonunda zaten 7 dolar seviyesine gelebileceği öngörülüyor. Ancak yıl sonunda bir düzeltme de meydana gelebilir, denilmekte.

SXP Coin Geleceği 2023

SXP coin geleceği 2023 yılında oldukça dalgalı seyredebilir. Popüler analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2023 yılında 5.90$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da bu rakamın düzeltmeler ile seyredeceğini ve ancak sadece 6$’a ulaşacağını öngörmekte. Digital Coin Price ise SXP’den bu yıl oldukça umutlu. SXP için 2023’de 6 dolara dikkat çekiyor. Bu rakamın yıl sonunda en az 8 dolara ulaşması bekleniyor. Bir diğer analiz sistemi Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2023 yılı boyunca 7 dolarda seyredecek. Yıl sonuna ise 8.30 dolarda girmesi muhtemel gözle bakılıyor.

SXP Coin Geleceği 2024

SXP coin geleceği 2024 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Bilinen analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2024 yılında 7$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da bu rakamın düzeltmeler ile seyredeceğini ve başarılı şekilde 9$’a dayanacağını öngörmekte. Popüler sistemlerden biri olan Digital Coin Price ise tahminlerini paylaştı.

Sisteme göre; SXP için 2024 yılı geneli 8 dolarda olacağını öngörüyor. Bu rakamın yıl sonunda en az 10 dolara ulaşması bekleniyor. Analiz sistemlerinden Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2024 yılı genelinde 9 dolarda olabilir. Yıl sonuna ise aynı fiyattan seyretmesi bekleniyor.

 

SXP Coin Geleceği 2025

SXP coin geleceği 2025 yılında oldukça dalgalı seyredebilir. Popüler analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2025 yılında 9$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da 10 doların aşılacağına kesin gözle bakılıyor. Popüler analiz sistemlerden biri olan Digital Coin Price ise SXP için daha olumlu konuşuyor. Sisteme göre; SXP için 2025 yılı en tap sene olacak. Yıl geneli 11 dolarda fiyat görebiliriz.

Bu rakamın yıl sonunda en az 15 dolara ulaşması bekleniyor. Oldukça uçuk tahminde bulunan Digital Price, SXP’den umutlu olduğunun altını çiziyor. Analiz sistemlerinden Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2025 yılı genelinde 10 dolarda seyredebilir.

Swipe (SXP) Yükselir mi?

Analiz sistemlerinin yorumuna göre, SXP önümüzdeki 5 yıl boyunca düzeltmelerle seyredecek. Ancak sonunda yılı kârlı bir yükseliş ile kapatacak. Önümüzdeki yıllar içerisinde Bitcoin hareketleri altcoin’in seyri için önemli olabilir. Swipe coin yorum ise bu noktada daha pozitif olacaktır. Ayrıca Swipe projesinin ortaklık çalışmaları, birim fiyatını daha da yukarılara taşıyabilir. Bahsi geçen tahminler yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, kesin bir öngörü içermemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.