Kripto Para Haberleri

Sun Coin Niçin Düşüyor?, Sun Coin Geleceği 2021

Sun coin yatırımcıları şokta, Sun token inanılmaz bir hızda düşüş yaşıyor. Sun coin geleceği ve yorumları

] }

Birçok altcoin’ in değer kaybetmeye başladığı hafta içerisinde sert bir şekilde düşüş yaşayan ve adeta çakılan SUN Coin % 99 oranında kayba uğradı.

Token’ ın bu sert düşüşü birçok yatırımcıyı şaşırttı. Token’ ın bu şekilde dump yapması ile kripto para piyasasını takip eden birçok kullanıcının dikkatini çekti.

Sun Coin Yorum

Sun Token, Tron platformuna bağlı olarak geliştirilen ve block chain üzerine kurulan bir mekanizmaya sahip kripto para birimidir. Tron ile iki ayrı kardeş gibi hareket eden bu Sun Coin aynı protokollere uyumlu olarak çalışmaktaydı ve hemen hemen aynı prensipleri takip etmekteydi.

Sun Token ile ilgili yapılan en son hamle Token sayısının belli oranlarda ve miktarda artırılması oldu. Bu Token artışı ile ne yazık ki Token piyasası olumsuz yönde etkilenmeye başladı. Token miktarının artmasının ardından bu Coin’ i hold eden kullanıcıların her birine binde bir oranında bir dağıtım işlemi gerçekleştirildi. Bu da Sun Coin’ in daha da fazla değer kaybetmesine sebep oldu.

Uzun vadeli yani Coin’ i tutan yatırımcılar için bu durum her ne kadar olumsuzluk oluşturmasa da genel olarak bakıldığında birçok kullanıcı oldukça fazla zarara uğradığını söyleyebiliriz.

20 Haziran 2021 tarihinde ufak ufak toparlanmaya çalışan Coin bu büyük düşüşünden sonra birçok yatırımcısını korkuttuğunu söyleyebiliriz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu