Stellar Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2025 | XLM Yükselir mi?

XLM 2021 Tahmini, Stellar Coin Geleceği, XLM Coin Geleceği 2021, Stellar Coin Yorumları detaylandıracağız.

0

Stellar geleceği birçok açıdan merak ediliyor. Bu yıl büyük çıkış yapan kripto paralardan biri olan XLM, yatırımcısının yüzünü güldürebilmiştir. Aynı performansı, ilerleyen dönemlerde sergileyip sergileyemeceği merak edilmekte. Stellar için birçok uzman çeşitli açılardan görüşlerini aktarıyor. Bizelrde bugün, uzman analist yorumlarını ve tahminlerini bir araya getirdik. İşte Stellar (XLM) için gelecekte beklene seviyeler ve XLM geleceği

Stellar Geleceği 2021

Stellar geleceği 2021 yılında tüm yatırımcılara umut oldu. Başarılı seyrini sürdüren Stellar 2021 yıl başından bu yana yaklaşık %183 oranında arttı. Birçok analist ise başarılı birim için gelecek tahminlerini aktardı.

Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini yıl sonuna kadar sürdürecek. Şu anki fiyatı 0.37 dolar. Analiz sistemine göre bu fiyat 0.50$ bandını görebilir. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, XLM’den umutlu görünmüyor. XLM’nin bu yıl 0,20$ üzerine çıkmasını beklemiyor. Yıl sonuna da bu fiyattan gireceğini düşünmekte.

LongForecast tahmin hizmeti önceki Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve önümüzdeki yıllarda muazzam bir artış beklememizi öneriyor. Önümüzdeki 4 yıl boyunca fiyatın kademeli artışlarla ilerleyeceğini öngörmekteler. Coinliker’ın Stellar tahmini en olumlu olanı. XLM fiyatının 5 yıl içerisinde 3,62$’a yükselmesini umuyorlar. 2021 yılı sonunda 1 dolara kesin gözle bakıyorlar.

Stellar Geleceği 2022

Stellar Geleceği 2022 yorumunda bulunan analistler, tahminlerini açıkladı. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini 2022 yıl boyunca sürdürecek. Analiz sistemine göre 2022 için tahmini fiyat 1$ – 1.5$ aralığı olacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, XLM için olumsuz konuşuyor. XLM’nin 2022’de 0.15 dolar üstüne çıkamayacağını öngörüyor.

Stellar yorum yapan LongForecast şirketi, önceki Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve fiyat artışı beklediklerini aktarıyor. 2022 yılında fiyatın 1 doları aşacağına kesin gözle bakıyorlar. Coinliker ise Stellar tahmini için 2022 yılı sonuna dikkat çekiyor. Bu zaman aralığında 2 doları görebileceğimizi söylüyor.

Stellar Geleceği 2023

Stellar geleceği 2023 yılında oldukça popüler olabilir. Bitcoin’i geçemese dahi, birçok yatırımcı XLM’den umutlu olduklarını söylüyor. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı giderek yükselecek. Analiz sistemine göre XLM yıl sonuna kadar 2 doları aşacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor oluyor. Ancak XLM için olumlu düşünmüyor. Başarılı analist, XLM’nin 2023’de 0.20 ila 0.50 dolar aralığında olacağına dikkat çekiyor.

Analiz şirketi LongForecast, Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve önümüzdeki yıllarda muazzam bir artış beklememizi öneriyor. Önümüzdeki 4 yıl boyunca fiyatın kademeli artışlarla ilerleyeceğini öngörmekteler. Usta analistlerden Coinliker, XLM fiyatında 2023 sonunda 3.25 dolara dikkat çekti. Ancak bu noktanın aşılacağına kesin gözle bakıyor.

Stellar Geleceği 2024

Stellar geleceği 2024 döneminde tap seviyelere ulaşabilir. Bazı analistler, bu yıl için XLM’de altın çağı olacağını vurguluyor. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı giderek yükselecek. Analiz sistemine göre XLM 2024 yılı genelinde 5 dolar üstünde seyredecek. Stellar fiyat tahmini yapan bir diğer analist WalletInvestor oluyor. Analist her zamanki gibi XLM’den uzun vadede umutlu olmadığının altını çiziyor. Başarılı analist, XLM’nin 2024’te 0.50 dolar sınırını geçemeyeceğinden emin konuşuyor.

Popüler analiz şirketi LongForecast, Stellar coin fiyat tahminlerinde, birimin istikrarı koruyacağını söylüyor. Şirkete göre, birim fiyatı 2024 yılında 5$ – 10$ aralığında seyredebilir. Usta analistlerden Coinliker ise, XLM fiyatında 2024 yılı genelinde 10$ üzerinde seyredişlere dikkat çekiyor.

Stellar Geleceği 2025

Stellar Geleceği 2025 yorumunda bulunan analistler, tahminlerini açıkladı. 2025 yılından çokça umutlular. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini 2025 yılı boyunca sürdürecek. Analiz sistemine göre 2025 yılı sonunda fiyat 7 doları aşmış olacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, yıl sonunda görülecek rakamın en fazla 0.40 dolar olacağını, ısrarla söylüyor.

Stellar için yorumlarını aktaran LongForecast şirketi, 2025 yılında fiyatın %30 oranında yükselerek 13$ seviyesine ulaşabilir. Coinliker ise Stellar tahmini için 2025 yılı sonuna dikkat çekiyor. Bu zaman aralığında 15 doları görebiliriz.

Stellar (XLM) Yükselir mi?

XLM yorum için geçmiş verilerine bakmak gerekebilir. Bu yorumlardan yola çıkarak geleceği için yorum yapmak daha doğru olabilir. Uzmanlarsa, XLM ekibinin çok daha faal işlerle uğraşması gerektiğini ve ortaklıklara imza atmaları gerektiğinin altını çiziyor. Stellar kripto para birimi piyasasındaki en iyi ve en eski coinlerden bir tanesi.

Uzun bir geçmişi var ve coinin döngüleri tahmin edilebiliyor. Stellar Lumens (XLM) 3 döngüden geçti ve bu döngüler sırasında 19 defa fiyat artışı gördü. Geçmişin döngüsel bir yapısı vardır, geçmişin gelecekte de tekrarlanmasını görebiliriz. Stellar’ın yükseleceği konusunda kesin söylenebilecek tek bir şey var: 1$ hedefi zorlu olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.