Altcoin Haberleri

Son Dönemin Popüler Altcoin’leri Hangi Seviyeleri Hedefliyor?

Son dönemlerdeki yükselişleri ile yatırımcıların dikkatini çeken ve kısa sürede önemli kazançlar sağlayan HOT, BTT ve CHZ’e yönelik nasıl bir fiyat izleyecekleri merak ediliyor.

] }

Son dönemlerdeki yükselişleri ile yatırımcıların dikkatini çeken ve kısa sürede önemli kazançlar sağlayan HOT, BTT ve CHZ’e yönelik nasıl bir fiyat izleyecekleri merak ediliyor.

Birimlerin kısa sürede yükselmesi kimi analistlere göre beraberinde sert düşüşleri de getirecek ve birimlerde görünen dalgalanma yüzünden uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için olumsuz özellikler gösteriyorlar. Geri çekilme seansları yaşayan birimler için bu durum son günlerde gerçekleşiyor gibi dursa da birimler halihazırda yükseliş potansiyellerini de koruyorlar.

HOT toparlanma sonrasında 0,02332 dolar seviyelerinde seyrediyor. BTT ise yüzde 15 oranında geri çekilme yaşamasına karşılık yukarı yönlü hareketlerini sürdürüyor. CHZ ise 0,56 dolarlık kritik direnç seviyesine ulaşmayı hedefliyor.

Popüler Birimlerde Beklenen Seviyeler

HOT dalgalı fiyat seyrini yukarıya doğru taşımaya hazırlanıyor ve grafiklere bakıldığında yüzde 15 oranında geri çekilme yaşamasına rağmen son 24 saatte yüzde 7,44 oranında artış yaşadığı görülüyor. Haftalık grafik verilerine göre ise RSI 82 seviyesinde, aşırı alım bölgesinde görülüyor.

Buna bağlı olarak birim dalgalı seyrine devam edebilir. BTT ise toparlanma evresinde yüzde 10’un üzerinde bir artış gösteriyor. Son 24 saatlik işlem hacminde ise yüzde 22 oranında kayıp yaşadı. Analistler hâlâ BTT için yakın zamanda sert bir düşüş yaşayabileceğine dikkat çekiyorlar. CHZ son 24 saatte yüzde 20 oranında artış kaydetti ve kritik seviyeden uzaklaştı. CHZ için beklenen 0,50 dolarlık seviyeye doğru yükseliş gösterdiği grafikler kapsamında öne çıkıyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu