Shiba Coin Kripto Paraların Tozlu Sayfalarında Tarihe Karışıyor

0

Son 6 aydaki Shiba Inu kripto para performansı piyasada büyük bir tartışma yarattı. Bu yazıda kripto para 0,0008 dolardan (mevcut ATH) 0,0000176 dolara düştü, bu son 6 ayda yaklaşık %78’lik bir düşüş. Shiba Inu bugün piyasada bu kadar kötü durumda.

Ancak kripto uzmanları, Bu, Shiba coin fiyatının düşmesi durmazsa; Shiba Inu’nun daha da düşebileceğini ve tekrar 0,000000001 dolara ulaşabileceğini söylüyor.  Kripto para son altı ayda değerinin %78’ini çoktan kaybetmiş ve hala değer kaybetmeye devam ederken, Shiba Inu daha düşük fiyatlara bile ulaşabilir.

FED düzenlemelerinin neden olduğu fiyat çöküşünün yanı sıra, bu parayı bu fiyata geri itebilecek başka faktörler de var. Proje eksikliği de bunlardan biri. Aslında, Shiba’nın yaptığı tüm hamlelere rağmen, önemli bir fiyat artışının olmasının nedeni budur.

Shiba Inu ekibi, bu kripto para üzerinde bir miktar etkisi olması beklenen, yaygın olarak beklenen katman-2 çözümünü, Shibarium protokolünü başlatmak üzere. Ancak Shiba ekibinin yapması gereken çok şey var. Bunlardan biri rekabeti yenmek.

Birkaç rakip kripto para Shiba Inu’yu 0,0000000001 dolara geri düşürebilir ve Bitgert (BRISE) bunlardan biri. Bitgert, yayınladığı büyüme nedeniyle çok dikkat çekiyor. Aslında Bitgert, en hızlı büyüyen blok zincirleri arasında yer alıyor ve onu benzersiz yapan da bu. İşte yatırımcıların bilmesi gereken bazı Bitgert gerçekleri.

Bitgert

Bitgert, yüksek kullanımı ve hızla büyüyen ekosistemi nedeniyle en zorlu Shiba Inu rakibi haline geldi. Bitgert bugün en hızlı büyüyen ekosisteme sahip çünkü ekip ekosisteme çok sayıda ürün ve proje ekliyor. Bitgert ekibi, Bitgert ürün geliştirme hızını artırmak için Centcex ile ortaklık kurdu.

Centcex ekibi, Bitgert ekosistemini daha hızlı büyütecek sınırsız sayıda Bitgert ürünü oluşturmayı taahhüt etti. Ancak Bitgert ürünlerinin yıkıcılığı aynı zamanda Shiba Inu’yu daha düşük bir kripto yatırımı yapıyor. Bitgert BRC20 blok zinciri, Bitgert’in hala en yıkıcı ürünlerinden biridir.

Sonuç olarak, düşüş piyasası devam ederse ve Bitgert’in rekabeti artmaya devam ederse Shiba Inu fiyatı 0,000000001 $’a düşebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }