Bitcoin (BTC) Haberleri

Selcoin: Bitcoinin sert düşüşü hakkında açıklamalarda bulundu

] }

Kripto para yatırımcılarının ve takipçilerin en çok takip ettiği kişilerden biri olan selcoin bitcoin düşüşü hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda; Yükselirken fomo’ya kapılmadım. Düşerken de fud’a takılmam. Tüm Piyasaların allak bullak olduğu bugünlerde her şey beklediğim/anlattığım gibi gidiyor hemen hemen. İnşallah tüm beklentiler de böyle devam eder..   konu hakkındaki diğer açıklamaları;

Bitcoin’in bu düşüşlerinin adını ben 10 bin üstünde koydum; Halving satışları olacak dedim. Kimileri krize bağlıyor bugünlerde bitcoin düşüşlerini. Ben adını koyalı çok oldu. Beklemediğimiz bir şey değildi ki bu düşüşler. 10bin üstünde satış yaptım dedim. daha sonra da 10 bin üstüne çıksın gene satarım dedim. daha net nasıl konuşulur? Kademeli olarak poz alacağım dedim. bu kademenin son durağı 5200 dedim. hepsine ayrı ayrı değerlendirmek için planımı yaptım dedim. yani plan yapan adamın içi rahat olur. 5200$ B planı dedik. hatırlatmaktan yoruluyorum. itina ile takip edin. bir kere değil defalarca aynı şeyleri yazdım/anlattım ve anlatıyorum.

İlgili Makaleler

Yabancı borsalar hakkındaki açıklamaları :

S&P 500 %7 düşüşle açıldı. 2008’ den beri ilk defa işlemlere 15 dakika ara verildi. Düşüş %13’ü bulursa bi 15 dakika ara daha verilir. Düşüş %20’yi bulursa işlemler sona erer bugünlük. Çok şükür ki devre kesici uygulaması var değil mi. Yoksa kripto para gibi düşersiniz.

Analizlerinde büyük bir başarı yakalamasından dolayı yatırımcıların güvenini kazanan selcoin ücretsiz şekilde paylaşımlarına devam edip yatırımcıları bilgilendirmektedir. Kendisinin piyasaya kattıklarından dolayı kointimes aile olarak teşekkür ederiz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu