Bitcoin (BTC) HaberleriBinance Coin (BNB) HaberleriKripto Para Haberleri

Schiff Ailesi BTC Konusunda İkiye Bölündü

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)

] }

Schiff Ailesi BTC Konusunda İkiye Bölündü

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) sert fiyat hareketlilikleri gösterdiğinde, kripto para piyasalarında farklı kulvarlarda Bitcoin tartışmaları gün yüzüne çıkıyor. Bitcoin’in sert değer kazançları yaşadığı zamanlarda, birçok analist ve ünlü isim Bitcoin adına olumlu ifadeler kullanırken, Bitcoin sert düşüşler yaşadığında bu kez olumsuz görüşler gündeme geliyor. Ancak her iki durumda da Bitcoin karşıtlığını koruyan ünlü altın savunucusu, Euro Pasific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un kurucusu Peter Schiff, her fırsatta uzun zamandır Bitcoin eleştirilerini gündeme getiren isimler arasında yer alıyor. Ciddi anlamda Bitcoin eleştirmeni ve karşıtı olan Peter Schiff ile oğlu Spencer Schiff’in ise aynı fikirde olmadığı, Spencer Schiff’in yaptığı Bitcoin yatırımları ile ortaya çıktı. Görünüşe göre Bitcoin konusunda Schiff ailesi ikiye bölünmüş durumda.

Spencer Schiff’in Portföyünde Artık Sadece BTC Var

Peter Schiff’in oğlu Spencer Shiff’in ilgi alanları arasında, Twitter biyografisinde belirttiğine göre “Finans, özgürlükçülük, Avusturya ekonomisi ve veri analizi” olduğu biliniyor. Spencer Schiff, geçtiğimiz yıl 18. doğum gününden birkaç gün sonra yaptığı açıklamasında, portföyünde 450 dolarlık Bitcoin olduğunu açıklamıştı. Sermayesinin çok küçük bir bölümünü Bitcoin’e ayıran Spencer Schiff’in, şimdilerde portföyünün %100’ünü Bitcoin’e ayırdığı, Bitcoin fiyatı nereye giderse gitsin Bitcoin’lerini HODL haline getirmeyi düşündüğü ortaya çıktı. Oğlunun yatırım kararları ortaya çıkan Peter Schiff, “En azından aileden birinin serveti bu yıl artacak” sözlerini dile getirdi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu