Santos FC Fan Token Geleceği, Santos Coin Yorumları

0

Binance, Santos FC Fan Token’i (SANTOS) Listeleyecek haberinin duyurulması ile birlikte, pek çok yatırımcı yeni bir yatırım alanı yaratıldığını düşünmektedir. 27 Kasım itibari ile listeye girmesi beklenen Santos FC Fan Token‘i  (SANTOS) son dönemlerde hemen hemen her spor kulübünün, taraftarları ve takım ile ilişkili aktiviteleri için kullandığı taraftar tokenlerinden biridir.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir?

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir? sorusu söz konusu coinin Binance Global borsasının listesine girişi öncesi en çok araştırılan konular arasında yer alır. Binance Smart Chain ağı üzerinde işlem yapan merkeziyetsiz para birimlerinden biri olan bu coin Santos FC adlı spor kulubu tarafından ortaya çıkarılacak bir bağımsız ekosistemdir.

Diğer taraftar tokenleri gibi ağırlıklı olarak maç biletlerinin alım ve satımında ve futbolcu transferlerinde kullanılması beklenen Santos FC Fan Token (SANTOS), aynı zamanda yatırımcılarına takım anketleri için oy kullanma hakkı, NFT alma, dijital koleksiyonlarda işlem yapma ve taraftarlara özel ödüller sumaktadır. BEP – 20 altyapısı ile işlem yapacak olan bu coinin düşük işlem maliyeti, erişilebilirlik, avantajlı ödüller gibi artılara da sahiptir.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Ön Satış

Binance Borsasının 26. Projesi olan Santos FC Fan Token (SANTOS) Ön Satış işlemleri için, yatırımcıların izlemesi gerek çeşitli adımlar bulunmaktadır. 27 kasım 03.00 itibariyle ön satışları başlayacak olan bu kripto net bir aylık süre ile, farming kanalı ile Santos Token stakei için olanak tanıyacaktır. Bu süre boyunca BNB ve Bust olmak üzere iki farklı havuzda stake edilebilir.  Stake için başlangıç zamanı 26.11.2021 saat 16.00 olarak belirtilmiştir. Farming işlemi ise, 27 kasım 03.00 ile 27 Aralık 02.59 aralığını kapsamaktadır.

  • BNB kanalı ile stake işleminde 1.200.000 SANTOS (%80’lik dilim)
  • BUST kanlı ile stake işleminde 300.000 SANTOS (%20’lik dilim)

Yatırımcılara sunulan Santos FC Fan Token’i (SANTOS) farming başlangıcından 3 gün sonra yani 1 Aralık 2021 itibariyle Binance Global listesinde yer alacak söz konusu coin çift yönlü olarak alım ve ya satım işlemine tabi tutulacaktır.

Santos FC Fan Token’i (SANTOS) Nasıl Alınır?

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nasıl Alınır? sorusu Binance Globalde listelenişi ile birlikte, açılacak kişisel hesap kanalıyla alınabilir şeklinde yanıtlandırılabilir. Diğer Coinlere ilişkin alım ve satım işlemlerinde olduğu gibi, Binance Global mobil uygulamasında ya da web sitesinde işlem yapabilmek için, kişisel bir hesaba sahip olunmalı ve alınacak coinin satış türüne göre, cüzdan bakiyesi bulundurulmalıdır.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Coin’in ilk satışı BNB ve BUST birimleri ile sağlanacağından, cüzdan bakiyesinin bu iki birim cinsinden mevcut olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi yeterli ise, alım ve satım sayfasına gelerek, kullanıcı tercihine göre %25, %50, %75, %100 oranında bakiyesi ile alım ve ya satım işlemi gerçekleştirebilir.

Santos FC Fan Token Hangi Borsalarda

Santos FC Fan Token hangi borsalarda sorusunun yanıtı yatırımcıların hangi kanalı kullanarak al sat işlemini yapacağının bilinmesi açısında oldukça önemlidir. 27 Kasım itibariyle Binance Global borsasında listelenmesi beklenen Santos FC Fan Token (SANTOS) Coin’in, henüz başka bir borsada listelendiğine dair net bir veri mevcut değildir. Listelenmesinin ardında, Coin Marketcap verilerinin de netlik kazanması muhtemeldir.

Santos Fc Fan Token (Santos) Yorum

Taraftar tokenlerinin kripto para borsası8nda kısa süre içerisinde popüler bir konuma gelmesi, Santos FC Fan Token (SANTOS) yorum verilerinin de son derece olumlu şekillenmesini sağlamıştır. Santo FC’nin yaklaşık 6 milyon kişilik otoriter destekleyicilerinin etkisinin, finansal açıdan da hissedileceği öngörülmektedir. Buradan hareketle planlanan taraftar desteği sağlanabilirse, uzman yorumculara göre  SANTOS Coin, kısa bir süre içerisinde istikrarlı bir yükseliş hareketi gösterebilir.

Santos Fc Fan Token (Santos) Geleceği

Santos FC Fan Token (SANTOS) geleceği ile ilgili kabul gören bir görüş söz konusu değildir. takım başarısı ve taraftar desteğine bağlı olarak gelecek günlerde birim fiyat şekillenmelerinin olması beklenmektedir. Önceki fan tokenların grafikleri incelendiğinde 11-25 dolar arasında bir fiyatta olması beklenilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }