Ripple (XRP) Haberleri

Ripple’de Hareketlilik :%12 Oranında Yükseldi!

XRP’de Pozitif Gidişat Devam Edecek Mi?

] }

Ripple son 24 saat içerisinde %12 oranında bir yükseliş yaşayarak 0.234374 dolara ulaştı. 24 Aralık 2020 tarihinden bu yana en yüksek değerine ulaşan XRP, yatırımcısın bir nebzede olsa yüzünü güldürdü. Yıla güzel bir başlangıç yapan XRP’nin bundan sonra nasıl bir hareket sergileyeceği, yatırımcı üzerinde heyecan uyandırıyor.

XRP’de Pozitif Gidişat Devam Edecek Mi?

XRP yükselişinden hemen önce 0.21643 dolar bandından işlem görüyordu. Yeni yıla girilmesi ile birlikte hareketlenen Ripple, yukarı yönlü bir hareket başlatarak 0.24023 dolara kadar yükseldi. XRP şu sıralar ise 0.23 dolar seviyelerinde konsolide olmaya çalışıyor. Analistlere göre XRP’nin pozitif bir gidişat sergileyebilmesi için, 0.20 bandının altında kalmaması gerekiyor. XRP’nin 0.28, 0.30 ve 0.32 direnç seviyelerini aşması durumunda ise, yükselişini sürdüreceğine kesin gözle bakılıyor. XRP şu sıralar olumlu gidişatını sürdürürken Bitcoin ve Ethereum’da da pozitif seyrini devam ettiriyor. Bitcoin şu sıralar 29.315 dolar seviyesinde, Ethereum ise 740.89 dolar bandında konsolide oluyor.

İlgili Makaleler

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu