Altcoin HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, Kanada’da İlk Ofisini Açtı! XRP Fiyatları Yükseldi mi? Ripple Ne Olur?

Geride bıraktığımız Çarşamba günü gündeme yansıyan bir açıklamaya göre, Ripple Kanada’da ilk ofisini kurdu.

Geride bıraktığımız Çarşamba günü gündeme yansıyan bir açıklamaya göre, Ripple Kanada’da ilk ofisini kurdu. Diğer yandan, pek çok mühendis için işe alım şartlarını oluşturacağını belirtti. Bu atılım ardından XRP fiyatlarında artış oldu mu? İşte ayrıntılar…

Ripple, Blockchain Yazılım Mühendislerini İşe Alacak!

Ripple yeni bir atılım ile gündeme geldi. Ripple, Toronto merkezli yeni ofisini Kanada’da açtı. Bu ofisin, Kilit Mühendisli Merkezi olarak hizmet vereceği açıklandı. XRP CEO’su Brad Garlinghouse ise Kanada’nın en kalabalık kentinde çok fazla yetenek olduğunu ifade etti. Bu kapsamda Ripple’a yeni çalışan alımları da gerçekleştirilecek.

Ripple’dan gelen son açıklamalara göre yüzlerce Blockchain yazılım mühendisi için geniş ölçekli bir işe alım süreci başlayacak.

Coinbase gibi işe alım ağında daralmaya giden projelerin yanında Ripple işe alım ağını genişletmeyi seçiyor. Ripple CEO’su aynı zamanda yetenekli yazılımcıların kripto sektöründe çalışmak için geleneksel finans alanını bırakmayı tercih ettiklerini de ifade ediyor.

Ripple İçin Olumlu Gelişmeler Neler?

Ripple, Kanada’daki yeni ofisini açmadan önce Üniversiteler ile pek çok alanda iş birliği gerçekleştirdi. Üniversite Blockchain Araştırma Girişimi programının bir parçası olan Ripple, Kanada Üniversitesiyle de çalışma gerçekleştirdi.

Bu durum XRP Coin ve Ripple şirketinin benimsenme, tanınma düzeyine pozitif bir etki sağlıyor. Ek olarak Ripple, SBI Bank’tan hisse alımı gibi XRP Coin için uzun vadede pozitif şartları yaratabilecek işlere imza attı.

XRP Coin Fiyatında Artış Var mı?

Gündeme olumlu haberlerin yansıması ardından, bugün saatler 12:20 iken XRP Coin %1.82 oranında değerlendi. 0.3281 dolardan işlemde olan XRP Coin, son 24 saat içerisinde en yüksek 0.329 dolarlık fiyatı gördü. Piyasa sıralamasında 8. sırada olan XRP Coin, yatırımcılarına düşük oranlı kazanç sundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam