XRP Sevenler Cardano Kurucusu Hoskinson’a Ateş Püskürüyor!

XRP Sevenler Cardano Kurucusu Hoskinson’a Ateş Püskürüyor!

Düzenleyici SEC ve Ripple, uzun sürecek bir yasal savaşa doğru yol alıyor. XRP topluluğu, eski Hinman belgelerinin yayınlanması konusunda yargıcı takdir ederken, Hoskinson'ı Ripple hakkındaki yorumları nedeniyle eleştirdi.

Yargıç Analisa Torres, eski SEC yetkilisi William Hinman'ın konuşmasının ve ilgili belgelerin serbest bırakılmasını emretti. ABD düzenleyici Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve ödeme devi kripto para projesi Ripple, muhalefetin özet kararıyla ilgili tüm dosyaları 18 Ekim'e kadar sunmak zorunda olacak.

“XRPArmy” olarak adlandırılan Ripple sever topluluk, yöneticinin Ripple ve dava hakkındaki yorumlarını eleştirerek Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson ile bir Twitter savaşı başlattı. Detaylar haberimizde…

SEC ve Ripple Davasında Yeni Süreçler

Sec ve Ripple davasında kilit tarihler belirlendi. Her iki taraf da uzun süren yasal savaşa hazır durumda. 18 Ekim’de, hem ABD düzenleyicisinin hem de XRP’nin, özet karara itirazlarla ilgili tüm materyalleri mahkemeye sunması bekleniyor. Bu dosyaların özetleri ve destekleyici birtakım materyalleri içermesi bekleniyor.

20 Ekim'de taraflar bir araya gelecek ve muhalefet özetlerinde her iki tarafın da istediği redaksiyonları belirlemek için görüşeceklerdi. Her iki taraf da bu tarihte muhalefet özetlerinin kamuya açık olarak düzenlenmiş sürümlerini sunduğundan, SEC ve Ripple davasında 24 Ekim kilit tarihtir.

2022/09/10/ripple.jpg

XRP Severler Hoskinson’a Savaş Açtı!

XRPArmy, yorumlarından dolayı Cardano kurucusu Charles Hoskinson'ı eleştiriyor. Hoskinson, SEC davasıyla ilgili olarak birtakım eleştirilerde bulunmuştu. Ripple’ı eleştiren Hoskinson, konuyla ilgili duruşunu netleştirdi ve XRP biriminin SEC içindeki yolsuzluktan değil, netlik eksikliğinden dolayı peşinde olduğunu belirterek, tüm kriptoyu kontrol etmek istediğini belirtti.

Ayrıca yakın zamanda XRP'nin SEC tarafından değil CFTC tarafından bir emtia olarak düzenlenmesi gerektiğine inandığını tweetledi. Ripple kurucu ortağı ve eski CEO'su Chris Larsen, Hoskinson'a ve açıklamalarına desteğini dile getirdi. Ripple yöneticilerinin desteğine rağmen XRPArmy, Hoskinson'ın yorumlarını eleştiriyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.